Данните за филиала се зареждат.

Вашите данни се зареждат.

Игри

Да спечелиш награда е много приятно. Затова не се колебайте да се включите в онлайн игрите ни – при нас винаги имате шанс да спечелите много и страхотни награди.

А ако вече сте се включили в някоя от тях, вижте списъците с победителите от последните ни игри и томболи.

Нашите игри


Нашите печеливши

Честито на късметлиите!  

Честито на късметлиите!

Участвали сте в някоя от нашите игри и томболи и искате да знаете дали сте сред късметлиите, спечелили награда от Kaufland България? Тогава тук сте на правилното място!

Големи награди за големия юбилей


Печеливши след второто теглене на играта:


Преди да бъдат публикувани имената им, всички печеливши са уведомени по телефон за спечелените от тях награди.

(списъкът с печелившите след второто теглене на играта ще бъде допълван, тъй като и в момента продължаваме да се свързваме с нашите печеливши)



Телевизор Philips 50“ печелят:

 

Таня Любомирова Христова, гр.  Дупница
Георги Карчев Георгиев, гр.  Казанлък
Таня Михайлова Русева, гр.  Кърджали
Димитър Василев Димитров, гр.  София
Георги Борисов Славчев, гр.  Търговище
Нихтен Никодимов Арнаудов, гр.  Добрич
Дарина Емилова Господинова, гр.  Сливен
Екатерина   Кирилова Димитрова, гр.  Варна



Ваучер за пазаруване в хипермаркетите на Kaufland България на стойност 500 лева печелят:

 

Добринка Йорданова Димова, гр.  Ямбол
Лиляна Георгиева Димитрова, гр.  Кюстендил
Тодор  Георгиев Георгиев, гр.  Пловдив
Руслан Христов Спасов, гр.  София
Георги Кръстев Георгиев, гр.  Русе
Орлин Миленов Асенов, гр.  Казанлък
Евстати  Максимов Маринов, гр.  Видин
Красимир Цветков Гергов, гр.  София
Тиха Стайкова Петрова, гр.  София
Георги Господинов Георгиев, гр.  Шумен

 

Ваучер за пазаруване в хипермаркетите на Kaufland България на стойност 20 лева печелят:

 

Алексей Проданов Николов, гр. Варна
Анастасия Кръстева Карамфилова, гр. Пловдив
Ани Ташева Вартабедян, гр. Пловдив
Антоанета Филипова Стоянчовска, гр. София
Атанас  Верков Атанасов, гр. Варна
Атанаска Георгиева Петкова, гр. Бургас
Борис Димитров  Сотиров, гр. Бургас
Валентина Ангелова Стефанова, гр. Пловдив
Валентина Велева Гочева, гр. Варна
Валери  Симов Гъралийски, гр. София
Валерия Павлова Радкова, гр. Перник
Васил Лазаров Бинев, гр. Пловдив
Васил Александров Васев, гр. Перник
Васил Тодоров  Димитров, гр. София
Велин Великов Лунгов, гр. Варна
Велислав Георгиев Тасев, гр. София
Венелина Пламенова Василева, гр. Варна
Венера Стефанова Димитрова, гр. София
Веско Стефанов Бояджиев, гр. Поморие
Виляна Трендафилова Стоянова, гр. Пловдив
Виолета Владимирова Костова, гр. София
Ганка Димитрова Куцанска, гр. Пловдив
Ганка Николова Иванова, гр. Бургас
Георги Рангелов Рангелов, с.  Чешнегерово
Георги Иванов Иванов , гр. София
Гергана Лазарова Николова, с.  Шишманци
Даниела Валентинова Савчева, гр. Варна
Даниела Димитрова Панайотова, гр. Бургас
Десислава Стоянова Проданова, гр. Пловдив
Десислава Иванова Славова, гр. Бургас
Димитър Сивков Сивков, гр. Варна
Димитър Николов Иванов , гр. Пловдив
Димитър Иванов Чанев, гр. Бургас
Димитър Ангелов  Димитров, гр. Пловдив
Димитър Веселинов Димитров, гр. Бургас
Димитър Тодоров  Андрешев, гр. Бургас
Добри Добрев  Стоянов, гр. София
Евгени Иванов Иванов, гр. София
Елизабета Борисова Стоилова, гр. Перник
Емил Ангелов  Гоцов, гр. София
Еню Маринов Генчев, гр. Пловдив
Зорка Здравкова Найденова, гр. София
Иван Нинов Ничовски, гр. Пловдив
Иван Савчев Тодоров, гр. Варна
Иванка Георгиева Влахов, гр. Бургас
Ивелина Николаева Димова, с.  Марково
Илия Методиев Илиев, гр. Мездра
Кирил Милев Милев, гр. Бургас
Кольо Ангелов  Давидов, гр. Бургас
Костадин Михалев Тодоров, с.  Близнаци
Красимир Тодоров  Димитров, гр. Перник
Красимир Николаев  Григоров, гр. София
Кремена Димитрова Михова, гр. Бургас
Кристина Великова Великова, гр. Варна
Кунка Манолова Наскова, гр. Пловдив
Лидия Петрова Евлогиева-Иванова, гр. София
Лилия Христова Петрова, гр. София
Людмила Симеонова Петрова, гр. Перник
Людмила Любомирова Пелова, гр. София
Людмила Анести Грозданова, гр. Варна
Магдалена Георгиева Димитрова, гр. Варна
Марийка Ваклушева Желева, гр. Пловдив
Марина Красимирова Шаркова, гр. Перник
Мария Стоянова Вълкова, гр. Средец
Мария Христова Христова, гр. Варна
Мариян Йорданов Коларов, гр. Пловдив
Мартин Иванов Желев , гр. София
Маруся Танева Димова, гр. Варна
Милена Атанасова Георгиева, гр. Бургас
Надя Петрова Вълчева-Ценкова, гр. Пловдив
Наталия  Владимировна Сюсюкина, гр. Варна
Невена Илиева Мангърова, гр. Пловдив
Нелка Стефанова Дончева, гр. Варна
Николай Пенков Янчев, гр. Варна
Петко Стефанов Йорданов, гр. Пловдив
Петко Петков Стефанов, гр. Пловдив
Петко Георгиев Неделчев, гр. Брезово
Петко Васков Търкаланов, гр. Пловдив
Петър Стефанов Желязков, гр. Карлово
Петя Тодорова Терзиева, гр. София
Петя Красимирова Кръстева, гр. София
Райна Иванова Борисова, гр. Перник
Райна Тодорова Малинова, гр. Кричим
Ралица Йорданова Петрова, гр. Бургас
Росица Стоянова Стоянова, гр. Бургас
Росица Стоева Стоева, гр. София
Румяна Андонова Драйчева, гр. Варна
Руси Стефанов Чанев, гр. Бургас
Сашка Стоянова Банова, гр. София
Светла Янчева Иванова, гр. Варна
Светлана Кирилова Янаклиева, гр. Перник
Силвия Кирилова Стоянова, гр. София
Слави Минков Минков, гр. София
Славчо Петров  Милошов, гр. Перник
София Димитрова Ангелова, гр. София
Спас Иванов Мелянчев, гр. Пловдив
Станка Кирилова Ганчева, гр. Пловдив
Стефан Руменов  Исаков, гр. Брезник
Стефка Борисова Костадинова, гр. Пловдив
Стилияна Славчева Пелова, гр. Варна
Тереза Леокадия Дишлиев, гр. Пловдив
Тереза Емилова Иванова, гр. Перник
Тодор Димитров  Богданов, гр. Варна
Тошко Петров  Чоков, гр. Варна
Цвета Костадинова Иванова, гр. Пловдив
Цена Миладинова Николова, гр. Перник
Юли Алексиев Князев, гр. София
Юрий Василев Иванов , гр. Варна
Янка Тодорова Аликова, гр. Поморие

 

Печеливши след първото теглене на играта:



Телевизор Philips 50“ печелят:

 

Калоян Красимиров Пехливанов, гр. София
Радка Мудева Георгиева, гр. Сливен
Иван Стефанов Русев, гр. Сливен
Христомир Георгиев Христов, гр. Шумен
Виктория Николаева Минкова, гр. Севлиево
Минка Александрова Господинова, гр. Добрич
Донка Григорова Василева, гр. София
Николай Емилов Камбуров, гр. Варна
Сашо Кръстов Митов, гр. Монтана
Мая Цветомирова Маринова, с. Гецово

 

Ваучер за пазаруване в хипермаркетите на Kaufland България на стойност 500 лева печелят:

Елеонора Николова Василева, гр. Русе
Нейка Паунова Тодовичена, гр. Пловдив
Владислав Петров Косовски, гр. Видин
Таня Кънчева Москова, гр. Сливен
Горан Костов Костов, гр. Сандански
Севинч Рафет Мехмед, гр. Пловдив
Десислава Николова Шаламанова, гр. Петрич
Димитринка Петрова Колева, гр. Пловдив
Евгени Митков Кирилов, гр. Радомир
Йорданка Петрова Джисова-Димитрова, гр. Варна

 

Ваучер за пазаруване в хипермаркетите на Kaufland България на стойност 20 лева печелят:



Адиле Гюнер Куджаали, гр. Асеновград
Айлин Ахмед Вели, гр. Разград
Александра Христова Младенова, гр. Перник
Александър Ванюшев Иванов, гр. София
Александър Валентинов  Цонев, гр. София
Александър Венциславов Кирилов, с. Драгичево
Анастас Манолов Турналиев, гр. Пловдив
Анатоли Захариев Симеонов, гр. Сливен
Ангел Александров Шатъров, гр. Костенец
Ангел Иванов Ангелов, гр. Монтана
Ангелина Стоянова Танева, гр. Пловдив
Ангелина Христова Канева, гр. Асеновград
Ангелина Йорданова Георгиева, гр. Силистра
Андон Янков Тодоров, гр. Бургас
Андреан Захариев Кръстев, гр. Кресна
Анелия Николаева Петрова, с. Шишковци
Анета Кирова Макавеева, гр. Варна
Ани Иванова Илиева, гр. Благоевград
Ани Божидарова Костадинова, гр. София
Анита Станиславова Иванова, гр. Стара Загора
Анита Йорданова Иванова, гр. Враца
Анна Михайловна Кудрявцева, гр. Бургас
Анна Найденова Димитрова, гр. Разград
Антон Йорданов Мавров, гр. Бургас
Антон  Александров Антов, гр. София
Антония Руменова Иванова, гр. Русе
Арон Тонев Асенов, гр. Плевен
Асен Славчов Рачин, гр. Монтана
Аспарух Стефанов Борисов , с. Буховци
Атанас Николаев Вутов, гр. Горна Оряховица
Атанас Георгиев Атанасов , гр. Ямбол
Атанас Тодоров Господинов, гр. Варна
Атанас Ивайлов Яниславов, с. Рупци
Атанас Кирев Кирев, с. Узунчево
Атанас Илиев Илиев , гр. Силистра
Атанаска Аспарухова Димитрова, гр. Сандански
Атанаска Иванова Нинова, гр. София
Атанаска Панайотова Стоянова, с. Кичево
Бейхан Юсуфов Хюсеинов, с. Трескавец
Бисерка Михайлова Лавришина, гр. Варна
Благовест Цветанов Блажев, гр. Плевен
Богдан Захариев Николаев, гр. София
Божана Димитрова Миланова, с. Ново Делчево
Божура  Спасова Илиева, гр. София
Бонка Йорданова Петрова, гр. Видин
Борис Добромиров Марков, гр. Димитровград
Борис  Милов Диловски, гр. Кюстендил
Борис  Свиленов Александров, гр. София
Борислав Иванов Борисов, гр. Варна
Борислав Олегов Тахчийски, с. Долно Осеново
Борислав Любенов Тончев, гр. Монтана
Борислав Огнянов Димитров, гр. Шумен
Боряна Благоева Вичева, гр. София
Боряна Сергеева Михайлова, гр. Плевен
Боряна Николаева Влахова, с. Самораново
Боян Асенов Кашъмов, гр. Самоков
Бояна  Йорданова Тилова, гр. Пазарджик
Бранимира Йовчева Стоянова, гр. Стара Загора
Валентин Петров Цветанов, гр. Враца
Валентина Данчева Борисова, с. Салманово
Валери Георгиев Ризов, гр. Благоевград
Валери Георгиев Тънкьовски, гр. Враца
Ваня Петрова Ангелова, гр. Ямбол
Васил Христов Чорапинов, гр. Дупница
Васил Дончев Иванов, гр. Варна
Васил Вутев Йотов, гр. Плевен
Василка Боева Илиева, гр. Севлиево
Василка Макавеева Костадинова, гр. Кюстендил
Велика Костова Димова, гр. Ямбол
Величка Петрова Радева, с. Имренчево
Венелина Василева Алексиева, гр. Асеновград
Венцислав Любчов Стоянов, гр. Кюстендил
Вера Стоянова Иванова, гр. Перник
Верка Стоянова Борисова, гр. София
Весела Тодорова Соколова, гр. София
Веселин Николов Дянков, гр. Ямбол
Веселин Николаев  Велев, гр. София
Веселин Георгиев Янев, гр. Варна
Веселка Николова Станкова-Генова, гр. Бургас
Виктор Стефанов Стойчев, гр. Пловдив
Виктор Бориславов Панов, гр. Търговище
Виктория Любомирова Стоименова, гр. София
Виолета Петрова Банчева, гр. Плевен
Виолета Дочева Цветкова, гр. Силистра
Виолета Славчова Киркова, гр. София
Виолета Бисерова Георгиева, гр. Асеновград
Виржиния Миткова Петкова, гр. София
Владимир Пламенов  Младенов, гр. Мизия
Владимир Василев Дамянов, гр. Сандански
Владимир Стоичков Попов, гр. София
Владимир Виталиев Делиев, с. Чакаралово
Владислава Бориславова Богоева, гр. Ловеч
Вурал Гюнер Исуф, гр. Шумен
Вълчо Михалев Вълчев, гр. Варна
Вълчо Желязков Вълчев, с. Енина
Габриел  Здравков Димитров, гр. София
Габриела Станиславова Алексиева, гр. Габрово
Габриела Данчева Михова, гр. Плевен
Галина Костадинова Андреева, гр. Пловдив
Галина Добренова Боянова, гр. Перник
Галина Димитрова Попова, гр. Перник
Галина Запрянова Добрева, гр. Асеновград
Галя Генова Димитрова, гр. Русе
Ганка Калчева Иванова, гр. Казанлък
Ганка Николова Велчева, гр. Пловдив
Гегетик Ервандовна Георгиева, гр. Стара Загора
Гена Петрова Митева, гр. София
Георги Недялков  Делчев, гр. Хасково
Георги Василев Драгнев, гр. Поморие
Георги Жечев Гичев, гр. Габрово
Георги Мавродиев Мавродиев, гр. Димитровград
Георги Стоянов Георгиев, гр. Добрич
Георги Тодоров Иванов, гр. Бургас
Георги Борисов  Митев, гр. Пловдив
Георги Йовев Тафров, гр. Бургас
Георги Драганов Александров, гр. София
Георги Йорданов Кацаров , гр. Пловдив
Георги Иванов Салабашев, гр. Пловдив
Георги Кирилов Филипов, гр. София
Георги Борисов  Тошев, гр. Петрич
Гергана Иванова Константинова, гр. Пловдив
Григорий Александров Горчев, гр. Велики Преслав
Дамян  Александров Боцев, гр. Сандански
Данаил Игнатов Чаръкчиев, гр. Плевен
Даниел Василев Иванов, гр. София
Даниел Валериев Александров, гр. София
Деньо  Тончев Чукалов, гр. Казанлък
Десислав Крумов Димов, гр. Козлодуй
Десислава Сергеева Павлова, гр. София
Детелин  Велков Йонов, гр. Враца
Детелина Илиева Янкова, гр. Добрич
Диана Иванова Вълева, гр. Стара Загора
Диана Спасова Караджова, гр. София
Димиринка Иванова Павлова, гр. Сливен
Димитрина Георгиева Иванова, гр. Габрово
Димитрина Йовкова Димитрова, гр. Карлово
Димитринка Божидарова Станчева, гр. Пазарджик
Димитър Здравков Гачев, гр. Сопот
Димитър Иванов Глинджурски, гр. Стара Загора
Димитър Йовков  Гайдаров, гр. Габрово
Димитър Йорданов Димитров, гр. Варна
Димитър Боянов Иванов, гр. Сливен
Димитър Рачев Иванов, гр. София
Димитър Иванов Спасов, гр. Пловдив
Димитър Крумов Минков , гр. София
Димитър Красимиров Димитров, гр. Велинград
Динко Събев Карасъбев, гр. Сливен
Диян Цонев Димов, гр. Попово
Диян Александров Александров, гр. Русе
Добри Михайлов Алкеев, с. Грашево
Добромир Йорданов Ралев, гр. Карлово
Донка Ангелова Атанасова, гр. Пловдив
Дончо Кунчов Нейчев, гр. Копривщица
Дочо Цветков Иванов, гр. Разград
Евгени  Цанков Илиев , гр. Пловдив
Евгения Христова Йорданова, гр. Плевен
Евгения Иванова Ацалова, гр. Асеновград
Евшен Мехмед Ебиб, гр. Русе
Елена Иванова Анзова, гр. Гоце Делчев
Елена Недялкова Канева, гр. Пловдив
Елена Георгиева Атанасова-Мечева, гр. Варна
Елена Михайлова Пунчева, гр. Видин
Елена Димитрова Герджикова, гр. Пловдив
Елеонора Петрова Кръстева, гр. Монтана
Елиана Иванова Тодоричкова, гр. Горна Оряховица
Елина Викторова Манолова, гр. Димитровград
Елисавета Малинова Симеонова, гр. Перник
Елица Димитрова Радева, гр. Кюстендил
Елка Димитрова Георгиева, гр. Добрич
Елка Христова Иванова, гр. София
Емел Фикриева Вели, гр. Шумен
Емил Димитров Маринов, гр. Бяла
Емилия Симеонова Стайкова, гр. Омуртаг
Жана Господинова Тодорова, гр. Сливен
Жанета Кирилова Петрова, с. Рисово
Жулиета Стоянова Атанасова, гр. Варна
Здравка Веселинова Трифонова, гр. Враца
Здравка Вълчева Щипинска, гр. Видин
Здравко Иванов Иванов, гр. Велико Търново
Златина Славова Дончева, гр. Казанлък
Златка Динева Филипова, с. Даскал Атанасов
Златка Богданова Костова, гр. София
Зорница Борисова Данаилова, гр. София
Ивайло Петев Шипочки, гр. Варна
Ивайло Стефков Стефанов , гр. Русе
Иван Генчев Стоянов, с. Войводино
Иван Светлинов Тодоров, гр. Любимец
Иван Стоянов Петров, гр. Варна
Иван Димитров Бочев, гр. Баня
Иван Димитров Пилков, с. Равда
Иван Бойков Илиев , гр. Плевен
Иван Димитров Велинов, с. Марково
Иван Митков  Иванов, гр. Перник
Иван Цвятков Карабойчев , гр. Пазарджик
Иван Георгиев Четински, гр. Раковски
Иван Цветанов Анастасов, гр. София
Иван Нойков Косев, гр. Стара Загора
Иван Йорданов Желязков, гр. Пловдив
Иван Радославов Петков, гр. Плевен
Иван Илиев Николов, гр. Видин
Иван Добрев  Ачеманов, гр. София
Иван Никифоров  Георгиев , гр. Дупница
Иван Маринов Митров, гр. Пловдив
Иван  Христов  Милушев, гр. София
Иван  Стефанов Иванов, с. Горна Росица
Иванела Николаева Илиева, гр. Велики Преслав
Иваничка Иванова Колева, гр. Севлиево
Иванка Димитрова Балева, гр. Благоевград
Ивета Валентинова Накова, гр. Дупница
Ивиана Владкова Димова, гр. Шумен
Ивона Стефанова Иванова, гр. Кюстендил
Ивона Любомирова Ангелова, гр. София
Илина Димитрова Атанасова, гр. Пловдив
Илия Петков Петков, гр. Карлово
Илиян Светланов Белчев, гр. Дупница
Илияна Петрова Батаклиева, гр. София
Илона Илиева Стамова, гр. София
Илчо Костадинов  Сотиров, гр. София
Йоана Савчева Николова, гр. Варна
Йонка Димитрова Стефанова, гр. Разград
Йордан Николов Лефтеров, гр. Варна
Йордан Цолов Йотов, гр. Мездра
Йордан Иванов Петков, гр. Сандански
Йордан Здравков Здравчев, гр. Асеновград
Йордан Диянов Дейков, гр. Добрич
Йордан Димитров Миронски, гр. Сливен
Йордан Георгиев Юсколов, гр. Дупница
Йордан Николаев  Бочуков, гр. Смолян
Йорданка Лазарова Митева, гр. Добрич
Йорданка Ганчева Дянкова, гр. Ямбол
Йорданка Ангелова Уливерова, гр. Търговище
Ирина Димитрова Люцканова, гр. Първомай
Ирина Стефанова Стоянова, гр. Търговище
Ирина Йорданова Тодорова, гр. Враца
Ирина Каменова  Божинова, гр. София
Калин  Костадинов  Данов, гр. Монтана
Калин  Георгиев Цветков , гр. Пловдив
Калин  Митков  Митев, гр. Перник
Калина Мильова Стоичкова, гр. Пазарджик
Калина Стоева Евстатиева, гр. Пловдив
Калинка Кънчева Минкова, гр. Габрово
Калоян Красимиров Иванов, гр. Видин
Камелия Христова Нинова, гр. Дупница
Камелия Николаева Сергиева- Данова, гр. София
Катя  Христова Савова, гр. Бургас
Кера Кирчева Христова, гр. Генерал Тошево
Кети Димитрова Янчулева, гр. София
Коста  Стефанов Костов, гр. Добрич
Коста  Димитров Костов, гр. Бургас
Красиана Димова Сухлоева, с. Мерданя
Красимир Руменов Цветков , гр. Монтана
Красимира Цанкова Атанасова, гр. София
Кремена Светославова Енчева, гр. Разград
Кръстю Генчев Кръстев, гр. Димитровград
Лазар Николов Каназирски, гр. Ботевград
Лалка Цветкова Ценкова, гр. Монтана
Лиляна Никифорова Борисова, гр. Перник
Лъчезар Личев Станчев, гр. Горна Оряховица
Любка Кирилова Колева, гр. Добрич
Любомир  Александров Попов, гр. Кюстендил
Любомир  Георгиев Пашалийски, гр. София
Маври  Николов Мавров, гр. Димитровград
Магдалена Христова Иванова, гр. Асеновград
Магдалена Точева Янакиева, гр. Хасково
Магдалина Апостолова Солидова, гр. Пловдив
Максим Володиев Томов, гр. София
Малина Трифонова Койчева, гр. Варна
Манол Любомиров Христов, гр. Варна
Мануела Йорданова Александрова, гр. Пловдив
Маргарита Йорданова Вичкова, гр. Варна
Мариан  Александров Иванов, гр. Русе
Мариана Атанасова Ангърова, гр. Силистра
Мариана Генчова Костадинова, гр. Кюстендил
Мариана Петрова Манева, гр. Сливен
Мариана Василева Ангелова, гр. София
Мариета Георгиева Николова, гр. Ботевград
Марийка Петрова Добрева, гр. Русе
Марина Владимирова Минкова, гр. Варна
Маринка Петрова Цонева, гр. Разград
Маринка Иванова Семеонова, гр. Сливен
Мария Йорданова Черпелийска, гр. Пловдив
Мария Стоянова Беленска, гр. Пловдив
Мария Димитрова Цолова, гр. София
Мария Петкова Тодорова, гр. Враца
Мария Илиева Цветкова, гр. Хасково
Мария Иванова Колева, гр. Пловдив
Мариян Иванов Колев, гр. Бургас
Марияна Борисова Колева, гр. Враца
Марияна Георгиева Калабакова, гр. Благоевград
Мартин Иванов Иванов, гр. Плевен
Мартин Росенов Ганев, гр. Генерал Тошево
Мартин Руменов Христов, гр. Велико Търново
Мартин  Йорданов Мъглов, гр. София
Мартина Христова Донева-Йорданова, гр. Силистра
Мая Стоянова Йорданова, гр. Варна
Мая Николова Стойкова, гр. Сливен
Мая Атанасова Илийкова-Георгиева, гр. София
Мерал Мехмедова Хюснюева, гр. Шумен
Мерлин Мустафа Нуриева, с. Ясеновец
Методи Неделков Колчев, гр. София
Мехмед Гюнер Саидахмед, гр. Джебел
Миглена Ангелова Чанева, гр. София
Милен Руменов Петков, гр. Варна
Милен Георгиев Маринов, гр. Варна
Милен Мариянов Маринов , гр. Варна
Милен Димов  Стефанов , гр. София
Милен Иванов Заимов, гр. Дулово
Милена Бончева Иванова, гр. Габрово
Милица Радостинова Ламбрева, гр. Хасково
Милко Иванов Койрушки, гр. Раковски
Миля Василева Аначкова, гр. София
Минчо Димитров Колев , гр. Пловдив
Мирослав Стефанов Маринов, гр. Шумен
Мирослава Любенова Михайлова, гр. София
Митко Статев Статев, гр. Бургас
Михаела Пламенова Михайлова, гр. Шумен
Моника Георгиева Кинова, гр. Пловдив
Надежда Димитрова Михайлова, гр. Варна
Надежда Данчова Балабанова, гр. Благоевград
Надежда Колева Гагева, гр. Бургас
Надежда Вадимовна Зотова, гр. Бургас
Надя Драгнева Белчева, гр. Добрич
Найден Митков  Иванов, гр. Стара Загора
Нася Димитрова Атанасова, гр. Симеоновград
Невена Димова Митева-Кирова, гр. Габрово
Невин Мехмедова Мехмедова, гр. Търговище
Неджми Зюлкюфов Ибрямов, гр. Разград
Недка  Димитрова Атанасова, гр. Русе
Недялка Василева Русева, гр. Шумен
Незабравка Владимирова Пчелинска, гр. София
Нели Вълчева Сфетка, гр. Хасково
Нели Методиева Колчева, гр. София
Несрин Сюлейман Осман, гр. Шумен
Нечо Иванов Иванов, с. Богдан
Нида Мустафова Ибрахимова, гр. Търговище
Никола Невенов Станчев, гр. Кърджали
Никола Василев Стоименов, гр. Пловдив
Николай Петров Георгиев, гр. Благоевград
Николай Стаменов Георгиев, с. Громошин
Николай Иванов Хаджийски, гр. Дупница
Николай Георгиев  Мраценков, гр. София
Николай Янков  Цеков, гр. Видин
Николай Иванов Недялков, гр. Севлиево
Николай Стефанов Цаков, гр. София
Николай Людмилов Тасков, гр. Перник
Николета Димитрова Стоянова, с. Ивайло
Нина Стефанова Анастасова, гр. Сливен
Ния Светлозарева Стоянова, гр. София
Новелия Златкова Христова, гр. София
Олег Найденова Боянов , гр. Перник
Оля Илиева Панчева, гр. Перник
Павел Руменов Кичуков, гр. Бургас
Павлинка Томова Ангелова, гр. Русе
Пенка Кирилова Ташкова, гр. Сливен
Пенка Андреева Кръчмарова, гр. Карлово
Пенка Славова Дойчева, гр. Силистра
Пенка Петрова Петрова, гр. Пловдив
Пенчо Славейков Младенов, гр. София
Петкана Илиева Петкова, гр. Кубрат
Петко Любомиров Иванов, гр. Варна
Петко Костадинов  Каридков, гр. Ямбол
Петко Василев Васков, гр. Пловдив
Петра Митева Стоянова, гр. Силистра
Петър  Партениев Стефанов, гр. Разград
Петър  Пенчев Петров, гр. Горна Оряховица
Петър  Антонов Антонов, с. Долно Сахране
Петър  Янков Янев, гр. Ямбол
Петър  Георгиев Петров, гр. Благоевград
Петър  Тодоров Петров, гр. Русе
Петьо Бойдев Бойдев, гр. Хасково
Петя Тодорова Колчакова, гр. Пазарджик
Петя Милева Енчева, гр. Разград
Петя Димитрова Щерева, гр. Бургас
Петя Кънчева Имперова, гр. Разград
Петя Стилиянова Събева, гр. Севлиево
Петя Хубомирова Петрова, гр. Пловдив
Петя Лазарова Стоянова, гр. Ботевград
Пламен Насков Кехайов, гр. Пловдив
Пламен Митев Петков, гр. Горна Оряховица
Пламен Донев Иванов, гр. Шумен
Пламен Костадинов  Иванов, гр. Ямбол
Полина Димитрова Цветкова, гр. Благоевград
Радка Ангелова Динова, гр. Търговище
Радка Янкова Дичева-Стоянова, гр. Бургас
Радослав Петров Златков, гр. София
Ралица Вълкова Георгиева, гр. София
Росен Илиев Цанков, гр. Разград
Росен Анатолиев Димитров, гр. Плевен
Росен Йорданов Михов , гр. Плевен
Росица Борисова Гашпарова, гр. София
Румен Иванов Каменов, гр. София
Румен Стефанов Александров, гр. Перник
Румен Славчев  Ангелов , гр. София
Румяна Георгиева Атанасова, гр. Хасково
Румяна Светославова Савова, гр. София
Савина Боянова Кръстева, гр. Видин
Сашо Младенов  Симеонов, гр. Пловдив
Сашо Георгиев Боруков, гр. Асеновград
Светла Димитрова Макавеева, гр. Карлово
Светлана Захариева Сиракова, гр. Сандански
Светлана Стефанова Стефанова, гр. Кюстендил
Светослав Радев Радев , гр. Русе
Себиле Веждиева Хасанова, гр. Опака
Сезен Гюрселова Хасанова, гр. Русе
Силвана Петрова Варадинова, гр. Батановци
Силвия Атанасова Станчева, с. Борово
Силвия Димитрова Динева, гр. Сливен
Симеон Александров Манов, гр. Кюстендил
Симеон Иванов Кирилов, гр. София
Славчо Йорданов Георгиев, гр. Ботевград
Славчо Славов Димитров, гр. София
Снежана Стоянова Стамболиева, гр. Варна
Снежана Василева Ралева, гр. Шумен
Снежана Маринова Маринова, гр. Разград
Снежанка Иванова Иванова, гр. Варна
Снежинка Миткова Братованова, гр. Севлиево
Спас Нейков Господинов, гр. Карнобат
Станимир Нончев Нончев, гр. Пловдив
Станимир Димитров Димитров, гр. Стара Загора
Станимир Николов Колев , гр. Стара Загора
Станислав Христов Кожухаров, гр. Димитровград
Станислав  Зарев Станиславов, гр. Перник
Станислава Динкова Тангърова, гр. Пазарджик
Станислава Димитрова Райкова, гр. София
Станка Христова Лахтева, гр. Ямбол
Станко Радев Шивачев, гр. Бургас
Стела Стефанова Иванова, гр. Бургас
Стефан Александров Иванов, гр. София
Стефан Иванов Христофоров, гр. София
Стефка Христова Стоева, гр. Разград
Стефка Николова Гюндурова, гр. София
Стефчо Киров Николов, гр. Кърджали
Стойна Димитрова Джингарова, гр. Пловдив
Стоян Нанов Баръмов, гр. Плевен
Стоян Матеeв Стоянов, гр. Добрич
Стоян Цонев Цонев, гр. Силистра
Стоян Крумов Иванов, гр. Търговище
Стоянка Дикова Маринова, гр. София
Стоянка Петрова Славова, гр. Силистра
Сузан Исмет Шериф, гр. Силистра
Сунай Исмаилов Мехмедов, гр. Търговище
Таня Илиянова Христова, гр. Монтана
Таня Петрова Тодорова, гр. Стара Загора
Таня Стоянова Петрова, гр. Сливен
Тачо Дончев Духтев, с. Копринка
Теменуга Борисова Христова, гр. Габрово
Теменужка Грозева Христова, гр. Стара Загора
Теменужка Ганчева Алексиева, гр. Габрово
Теменужка Петкова Колева, гр. София
Теодора Симеонова Недялкова, гр. София
Теодора Атанасова Маркова, гр. Видин
Тетяна  Моисеевна Николова, гр. Русе
Тихомир Димитров Проданов, гр. Казанлък
Тихомир Георгиев Учков, гр. София
Тодор Маргаритов Априков, гр. Бургас
Тодор Петров Даскалов, гр. Дупница
Тодор Стефанов Костадинов, гр. Бургас
Тодор Коев Раев, гр. Димитровград
Тодор Вергилов Филипов, гр. София
Тодор Иванов Стоев , гр. Кърджали
Тодор Димитров Бойчев, гр. Русе
Тончо Цанев Тотев, гр. Казанлък
Тоня Руменова Деспотова, с. Казичене
Тошко Дамянов Хинков, гр. София
Трайчо Димитров Трайков, гр. София
Феодор Йорданов Марчев, гр. София
Филип  Иванов Балтов, гр. Карлово
Хамза  Хюсеинов Бозов, с. Янаново
Хана Махмуд Катаат, гр. София
Хатидже Хасанова Джила, гр. Ардино
Христо Милчев Шопов, гр. Ботевград
Христо Кръстев Христов, гр. Разград
Христо Владимиров  Тунчев, гр. София
Христо Иванов Лазаров, гр. Пловдив
Христо Антонов Христов, гр. София
Христо Николов Гавазов, гр. Пловдив
Христо  Стефанов Панталеев, гр. София
Цанка Димитрова Костадинова, гр. Видин
Цветан Иванов Малчев, гр. Долна Оряховица
Цветан Георгиев Цветанов, гр. Сливен
Цветан Димитров Генчев, гр. Видин
Цветанка Младенова Николова, гр. Варна
Цветанка Григорова Григорова, гр. София
Цветелина Трифонова Иванова, гр. Варна
Цветко Благоев Спасов, гр. София
Цветомил Георгиев Цолов, гр. Бяла Слатина
Цветомир Илиев Ценов, гр. Видин
Цветомира Ивова Илиева, гр. София
Цецка Кирова Николова, гр. Видин
Цоло Цветанов Ненов, гр. Ботевград
Цонко Сашев Беев, с. Грозден
Чаню Петров Кънев, гр. Сливен
Шинка Георгиева Червенкова, гр. София
Шон Тхан Фам, гр. София
Юлиян Димитров Янев, гр. Шумен
Явор Георгиев Наков, гр. Дупница
Яна Господинова Йорданова, гр. Стара Загора
Яница Йорданчева Йорданова, гр. Кричим
Янко Ранков Димитров, с. Иваново
Янко Димов  Димов, гр. Шумен

Спечелете с Kaufland

Ето и имената на късметлиите, които спечелииха ваучер за пазаруване в хипермаркети Kaufland на стойност 30 лева. Преди да бъдат публикувани имената им, всички печеливши са уведомени по имейл за спечелените от тях награди.

Мариана Данабашева от гр. Бургас
Петя Кънева от гр. Русе
Красимир Тодоров от с. Ясен
Ивелина Апостолова от гр. Варна
Ивета Димитрова от гр. София
Феридес Акифова от гр. Търговище
Кремена Иванова от гр. Русе
Мариана Духтева от гр. Казанлък
Деница Димитрова от гр. Шумен
Северин Караджов от гр. Пловдив

Кулинарна загадка

Ето и имената на късметлиите, които спечелииха ваучер за пазаруване в хипермаркети Kaufland на стойност 30 лева. Преди да бъдат публикувани имената им, всички печеливши са уведомени по имейл за спечелените от тях награди.

Харалан Хараланов от гр. Шумен
Анита Дулчева от гр. София
Доротея Трифонова от гр. Сливен
Илиян Савов от гр. Дупница
Донка Янкова от гр. Карлово
Стефан Петров от гр. Пловдив
Петя Григорова от гр. Сливен
Йорданка Георгиева от гр. Ямбол
Румяна Иванова от гр. Кюстендил
Катерина Иванова от гр. Дупница

Отговори и спечели

Ето и имената на късметлиите, които спечелииха ваучер за пазаруване в хипермаркети Kaufland на стойност 30 лева. Преди да бъдат публикувани имената им, всички печеливши са уведомени по имейл за спечелените от тях награди.

Нора Симеонова от гр. Варна
Генчо Павлов от гр. София
Емил Сукнаров от гр. Русе
Моника Тодорова от гр. Тутракан
Димитринка Киркова-Димитрова от гр. Пловдив
Милена Ганчева от гр. Пирдоп
Милена Дърводелска от гр. Враца
Елена Богданова от гр. София
Бисерка Петкова от гр. Плевен
Николай Топчев от гр. Асеновград

Коледен календар

Преди да бъдат публикувани имената им, всички печеливши са уведомени по имейл за спечелените от тях награди.

Печеливши след третото теглене от играта на 28.12

18 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Мирела Христова от гр. София
Нели Минкова от гр. Варна
Маргарита Иванова от гр. Варна
Анка Стаменова от гр. Разград
Людмила Петрова от гр. София
Пламена Владимирова от гр.София
Елена Христева от гр. Перущица
Тихомир Тодоров от гр. Тутракан
Петранка Михайлова от с. Бъзън
Шенер Дурмуш от гр. Ардино

19 декември – 10 гофретника SWITCH ON

Милка Везева от гр. София
Калина Василева от гр. Асеновград
Христина Аргирова от гр. Сандански
Димитър Димитров от гр. Добрич
Джоана Колева от гр. София
Милена Ангелова от с. Згориград
Татяна    Неделчева от с. Гецово
Катерина Ганева от гр. София
Дафинка Соколова от с. Склаве
Климент Христов от гр. Русе

20 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 20 лева

Марина Асенова от гр. София
Татяна Митова от гр. Петрич
Борислав Миланов от гр. Божурище
Таня Болгурова от гр. Бургас
Григор Димитров от гр. Благоевград
Иванка Галинова от гр. Благоевград
Емилия Кузева     от гр. Кричим
Румен Георгиев от гр. София
Нина Недялкова от с. Ореховица

21 декември - 5 ютии Philips

Детелина Чавдарова от гр. Хасково
Еленка Ереншпергер от гр. Панагюрище
Дияна Георгиева от гр. София
Снежана Стоилова от гр. Шумен
Петрунка Хубанова от гр. Варна

22 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Димитър Николов от гр. София
Силва Връцкова от гр. София
Никола Гайдев от гр. София
Господинка Атанасова от гр. Велико Търново
Валерия Георгиева от гр. Шумен
Изабел Георгиева от гр. София
Ивайло Диковски от гр. Враца
Ради Гочев от гр. Сандански
Георги Иванов от гр. Карлово
Евдокия Иванова от гр. Бургас

23 декември - 5 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 100 лева

Инна Стоянова от гр. Шумен
Галина Петрова от гр. Русе
Виолета Букчева от гр. Варна
Теодора Василева от гр. Варна
Павлин     Найденов от гр. София

24 декември - 3 LED телевизора Blaupunkt 32”

Александър Димитров от гр. Бургас
Лилия Пиронкова от гр. Враца
Мариела Дякова от гр. Русе

Печеливши след второто теглене от играта на 18.12

11 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Росица Маринова от гр. Плевен
Стефан Стефанов от гр. Димитровград
Росица Русева от гр. София
Цветанка Пейчева от гр. София
Мария    Кръчмарова от гр. Балчик
Цветанка Милушева-Димитрова от гр. София    
Живко Лечев от гр. Айтос
Пенка Шопова от гр. Пловдив    
Цветелина Иванова от гр. София
Иван Яжеков от гр. Гоце Делчев

12 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 50 лева

Наталия Монова от гр. София
Надя Иванова от гр. София
Красимира Милчева от гр. Плевен
Илияна Панова от гр. Пловдив
Айнур Ибрям от гр. Крумовград
Живка Гайдарова от гр. Варна
Десислава Димитрова от гр. Провадия
Васил Димитров от гр. София
Боряна Велкова от гр. Плевен    
Стоянка Алексова от гр. София

13 декември – 10 пасатора SWITCH ON

Илияна Салджиева от гр. София
Диляна Христова от гр. София    
Христина Ангелова от гр. Златоград
Соня Димитрова от гр. Сливен
Маргарита Стоянова от гр. Сандански    
Валентина Анева от гр. София    
Ирена Цанова от гр. Перник
Красимира Илиева от гр. Ямбол
Йорданка Павлова от гр. София
Маргарита Георгиева от гр. София

14 декември - 5 уок тигана Tefal

Силвия Славова от гр. Бургас    
Лили Стойкова от гр. София
Валентин Христов от гр. Бургас
Радостина Михайлова от гр. Сливен
Росица Недева от гр. Варна

15 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Светослав Тошев от гр. София    
Панайот Стаев от гр. Пловдив    
Росица Живкова от гр. Пазарджик
Иванка Бахчеванова от гр. Бургас
Борислав Цанев от гр. Русе
Албена Иванова от гр. Радомир
Светла Станоева от гр. Благоевград
Цветомира Димитрова от гр. Ловеч
Бирсен Мехмед от гр. Кърджали
Десислава Иванова от гр. Сливен

16 декември - 10 тостера SWITCH ON

Стефка Костова от гр. Бургас
Виктория Книжарова от гр. Неделино
Лилия Кушлова от гр. Русе
Валентина Иванова от гр. Варна
Елена Пъхлева от гр. Петрич
Соня Иванова от гр. Кърджали
Юлия Казанцева от гр. Бургас
Стефан Атанасов от гр. Варна
Мариета Крачунова от гр. Русе
Станка Соловьова от гр. Варна

17 декември - 10 електрически кани SWITCH ON

Тихомира Стоянова от гр. София
Лазар Кишов от гр. Пазарджик
Мария Димитрова от гр. Русе
Стефани Георгиева от гр. София
Цветелина Бинджинска от с. Малорад    
Валентин Иванов от с. Белокопитово
Деян Трайков от гр. Русе
Ивайло Боевски от гр. София
Мария Янчова от гр. София

Печеливши след първото теглене от играта на 11.12

1 декември - 15 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Валерий Николов от гр. София
Анелия Шопова от гр. Пловдив
Иванка Миланова от с. Щръклево
Михаела Димитрова от гр. София
Добринка Чанкова от гр. София
Йорданка Хараланова от гр. Шумен
Дора Христова от гр. Бургас
Людмила Станчева от гр. Пловдив
Валентин Гергушки от гр. Плевен
Нели Бакалова от гр. Бургас
Анастас Киречев от гр. Пловдив
Наталия Цанева от гр. Русе
Светозар Косев от гр. София
Мария Петрова от гр. Добрич
Георги Калоферов от гр. Пловдив

2 декември - 10 тостера SWITCH ON

Валери Велин от гр. София
Пенка Кръстева от гр. София
Веселина Василева от гр. Добрич
Елена Граматик от гр. Варна
Георги Решков от гр. Благоевград
Борислава Методиева от гр. Плевен
Димитър Евтов от гр. София
Найден Найденов от гр. Русе
Mариета Иванова от гр. София
Дурджан Сеидова от гр. Трявна

3 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 20 лева

Магдалена Илиева от гр. Горна Оряховица
Костадин Евлогиев от гр. Варна
Свилена Пенкова от гр. Русе
Георги Градев от гр. Бургас
Валентин Александров от гр. Видин
Наталия Събчева от гр. Горна Оряховица
Антония Паскалева-Янкова от гр. Добрич
Николета Тянкова от гр. Хасково
Дарина Габрова от гр. Хасково
Ангелина Тодорова-Наумова от гр. София

4 декември - 5 уок тигана Tefal

Живка Атанасова от гр. Сливен
Габриела Владимирова от гр. Благоевград
Юлия Стефчева от гр. София
Людмила Иванова от гр. София
Милена Дряновска от гр. Стара Загора

5 декември - 10 електрически кани SWITCH ON

Николай Казепов от гр. Бургас
Фатме Хасанова от гр. Търговище
Димитрия Димитрова от гр. Димитровград
Тодор Дянков от гр. Елхово
Цветанка Гетановска от гр. Скравена
Жана Ангелова от гр. Елхово
Димитър Попов от гр. София
Пламен Богданов от гр. Айтос
Иванка Косекова от гр. Казанлък
Ели Лазарова от гр. Бургас

6 декември - 5 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Силвия Димитрова от гр. Дупница
Цветослав Кръстев от с. Лик
Анастасис Папавасилиу от гр. Видин
Жанета Стойкова от гр. Стара Загора
Тихомир Петров от гр. Ямбол

7 декември - 10 маши с горещ въздух SWITCH ON

Зоя Камбурова от гр. Русе
Орлин Тодоров-Попов от гр. София
Гюлен Хасан от гр. Русе
Асен Петков от гр. София
София Димитрова от гр. София
Маргаритка Александрова от гр. Търговище
Васил Петров от гр. София
Катя Симонова от гр. Пазарджик
Лиляна Ключкова от гр. Димитровград
Стефан Кираджиев от гр. Варна

8 декември - 5 ютии Philips

Анна Младенова от гр. Перник
Даяна Георгиева от гр. Своге
Силвана Стоянова от гр. Варна
Фатме Хасан от гр. Разград
Симеон Драганов от гр. Горна Оряховица

9 декември - 10 ваучера за пазаруване, всеки на стойност 30 лева

Петя Спасовa от гр. Враца
Никола Велков от гр. Бургас
Яна Шкодрова от гр. Карлово
Нина Найденова от гр. Пловдив
Диляна Иванова от гр. София
Младен Русев от гр. Разград
Валентин Арсенов от гр. София
Николай Цонев от гр. Разград
Ани Георгиева от гр. Ямбол
Калин Мариянов от гр. Варна

10 декември - 5 кухненски рендета Börner

Николай Андреев от гр. София
Бистра Донева от гр. Стамболийски
Стефка Костадинова от с. Мрамор
Пламена Кирилова от гр. Русе
Галя Борисова от гр. Шумен