Данните за филиала се зареждат.

Данните ти се зареждат.
Това не е Вашият филиал?
Промяна
Вашият Kaufland филиал

Последно избирани филиали

Игри

Да спечелиш награда е много приятно. Затова не се колебай да се включиш в онлайн игрите ни – при нас имаш шанс да спечелиш много и страхотни награди.

А ако вече си се включил в някоя от тях, виж списъците с победителите от последните ни игри и томболи.

Нашите игри

Включи се и ти

Който играе, печели ;) А защо и ти да не си сред многобройните късметлии, спечелили от нашите награди? Разгледай актуалните ни игри тук.

Нашите печеливши

Честито на късметлиите!  

Участвал си в някоя от нашите игри и томболи и искаш да знаеш дали си сред късметлиите, спечелили награда от Kaufland България? Тогава тук си на правилното място!

Печеливши от Facebook и Instagram играта "Липсваща част от салата"

Ето имената на късметлиите, които печелят ваучер за пазаруване на стойност 30 лв. Щастливците са информирани за наградата си. Пълните правила на играта можете да си припомните тук и тук

Печеливши от Facebook

Християна Маврова-Михова от Бургас
Албена Йорданова от София
Галина Георгиева от Бургас
Катя Маринкова от Ямбол
Ива Танева от Стара Загора

Печеливши от Instagram

Тихомира Тодорова от с. Сандрово
Ганка Калпакова от Пловдив
Марияна Топалова от Хасково  
Стефани Йорданчева от Гулянци
Ели Тодорова от Костенец

Печеливши от играта "Kaufla-la-land"

Ето имената на късметлиите от играта "Kaufla-la-land". Имената се публикуват след установен контакт с печелившите и съгласие от тяхна страна за публикуване. Пълните правила на кампанията можеш да видиш тук.

Печеливши след седмото теглене на 15.11.
 

Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Светлана Петрова от Варна

Хладилник Liebherr 43X13

Айлин Гюзелова от Пловдив

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Атанас Атанасов от Стара Загора
Георги Йончев от Видин
Ерик Димов от Перник
Ивайло Тодоров от Русе
Марияна Енчева от Плевен
Мартин Миладинов от София
Николай Чилингиров от с. Айдемир
Светла Тодорова от с. Равно поле
Янко Вангелов от София
Владислав Иванов от Стара Загора

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Антон Виденов от Нови Искър
Виолета Кисьова от Асеновград
Драгомир Симов от Перник
Елена Димитрова от Варна
Иван Желев от Варна
Инна Йорданова от Разград
Михаил Плосков от с. Милковица
Петър Камалиев от Бургас
Петър Диковски от Искър
Тодор Русенов от Варна

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Георги Юручки от София
Даниела Робева от София
Диана Младенова от Перник
Дияна Комитова от Бургас
Иванка Николова от Варна
Мария Липчева от Варна
Орлин Петрунов от София
Стоян Тинков от София
Христо Бурдиняшки от София
Цветалина Дочева от Разград

Печеливши след шестото теглене на 08.11.


Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Атанаска Арнаудова от Асеновград

Хладилник Liebherr 43X13

Ебиб Делиали от Асеновград

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Габриела Тодорова от София
Динко Йорданов от София
Кателина Христова от Русе
Лидия Дачева от София
Мария Недкова от Ботевград
Радка Кирова от Горна Оряховица
Радка Петрова от Монтана
Теодора Янкова от София
Христо Христов от София
Димитър Димитров от Варна

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Васко Ташев от София
Горян Горянов от София
Златна Златева от Плевен
Ивелина Ръждева от Дупница
Мариана Димитрова от Димитровград
Мария Пенкова от Българово
Мария Димитрова от Варна
Радостина Стоянова от Търговище
Ружа Любенова от Габрово
Татяна Неделчева от с. Гецово

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Богомил Петков от София
Веселин Събев от Сливен
Димитър Миленов от Асеновград
Иванка Назърова от Казанлък
Красимир Христов от Варна
Магдалена Атанасова-Чакърова от Бургас
Милен Неделчев от Бургас
Росица Димитрова от Ямбол
Тодор Николов от Пловдив
Здравка Симеонова от Пловдив
 

Печеливши след петото теглене на 01.11.
 

Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Деян Димитров от Варна

Хладилник Liebherr 43X13

Илия Шаламанов от Казанлък

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Александър Иванов от Видин
Виктория Панталеева от Плевен
Георги Николов от София
Георги Москов от Шумен
Елена Кирова от Варна
Зюмбюл Черкезова от с. Окоп
Милен Петров от Варна
Нели Георгиева от Варна
Росица Ангелова от Варна
Теодора Тодорова от Белене

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Августина Николова от Асеновград
Анна Петкова от София
Гергана Василева от София
Деница Войникова от Хасково
Еленa Модевa от София
Севджан Халил от Шумен
Таня Хаджийска от Мездра
Татяна Манасиева от София
Янка Симеонова от Елин Пелин
Радомир Митков от Шумен

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Даниел Иванов от Шумен
Димитър Гунчев от Асеновград
Димитър Велев от с. Голям Извор
Ирина Колева от с. Могила
Искър Искъров от Стара Загора
Йоана Големинова от Пловдив
Маргарита Петкова от София
Рилка Недялкова от София
Румяна Кабакчиева от София
Малина Иванова от София
 

Печеливши след четвъртото теглене на 25.10.


Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Ася Горянова от Нови Искър

Хладилник Liebherr 43X13

Георгина Янева от Бургас

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Дора Николаева от Хасково
Десислава Любомирова от Русе
Джейлан Ереджебова от Търговище
Надя Цонева от Силистра
Стоян Иванов от Пловдив
Симеон Берберски от Пловдив
Михаел Козарски от София
Цветомир Кирков от София
Христо Дончев от Поморие
Павлина Димова от Добрич

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Милена Борисова от София
Джемиле Бекирова от Търговище
Снежана Стоянова от Перник
Михаил Спасов от София
Янчо Момчилов от София
Иво Стойков от София
Наталия Христофорова от Варна
Антония Начева от Плевен
Георги Николов от София
Красимир Николов от Велико Търново

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Димитър Димитров от Котел
Неделчо Неделчев от Варна
Седефка Николова от Ихтиман
Богдана Добрева от София
Ваньо Иванов от Севлиево
Даниела Дулева от Димитровград
Величка Василева от Бургас
Гергана Хамамова от Велико Търново
Желязко Петров от Варна
Иван Минов от с. Врачеш
 

Печеливши след третото теглене на 18.10.


Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Габриела Наскова от София

Хладилник Liebherr 43X13

Габриела Александрова от Плевен

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Джансу Реджебова от с. Карагеоргиево
Виктория Начева от Варна
Теодора Иванова от Велико Търново
Елина Карамфилова от Кърджали
Кирчо Ивчев от с. Дрен
Мартин Тодоров от Велико Търново
Цветана Петкова от Пазарджик
Валя Трифонова от Враца
Николай Христов от Габрово
Галя Марекова от Велико Търново

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Николета Братанова от Бургас
Тони Антонова от Карлово
Снежина Темелкова от София
Иво Станчев от Габрово
Никола Димитров от София
Антоанета Банева-Рангелова от Пловдив
Дмитрий Онищенко от Габрово
Андрей Велинов от Кюстендил
Ангел Наков от София
Зорница Трендафилова от София

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Валя Русева от Плевен
Биргюл Назиф от с. Китанчево
Любка Тончева от Пазарджик
Тодорка Господинова от Хасково
Лилия Караиванова от с. Мало Конаре
Елизабет Колева от Горна Оряховица
Диляна Цветкова от Перник
Ралица Вълканова от Сливен
Павел Добрев от Разград
Айгюл Чочева от Севлиево
 

Печеливши след второто теглене на 11.10.


Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Дианка Иванова от Русе

Хладилник Liebherr 43X13

Северина Асенова от Пловдив

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Таня Мишовска от Мездра
Даниел Драганов от Севлиево
Драга Димитрова от Шумен
Мария Георджева от София
Анита Иванова от Плевен
Ева Христова от Горна Оряховица
Теодора Димитрова от Разград
Ася Игнатова от София
Ива Христова от Красен
Иван Средков от София

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Зоя Тодорова от Пловдив
Иван Вълев от Ямбол
Нели Иванова от Разград
Симеон Симеонов от Шумен
Деяна Дамбулова от Хасково
Тихомир Бордияшев от Видин
Камелия Георгиева от Варна
Христина Христова от Велико Търново
Стефанка Драгнева от Шипка
Стефан Атанасов от Сливен

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Мария Йорданова от Скравена
Ива Георгиева от София
Таня Чулова от с. Дъбене
Даниела Тодорова от Русе
Ивета Мартинова от София
Мая Стойнова от Варна
Кристина Кралимаркова от Пловдив
Галин Гичев от Попово
Стефани Йонкова от София
Валери Цинцаров от Пазарджик

Печеливши след първото теглене на 04.10.
 

Карта за многократно пазаруване на стойност 5 000 лв

Велислава Илиева от Търговище

Хладилник Liebherr 43X13

Димитър Ценков от София

Лаптоп Acer Nitro 5 AN515-56-54EA

Веселин Георгиев от Варна
Грета Николова от Силистра
Даниела Димитрова от с. Равногор
Даниела Глухарева от с. Каменар
Дария Ашимова от Две могили
Елена Костова от София
Иванка Вълкова от Варна
Мариана Маринова от Русе
Мирослава Георгиева от Видин
Цанислав Михайлов от Пловдив

Телевизор Samsung 43" Crystal UHD 4K Smart

Ангел Вълков от София
Валентина Игнатова от Пловдив
Николай Колев от Велико Търново
Веселина Каравасилева от Пловдив
Даниела Новакова от София
Емил Алексиев от София
Ирена Комсалова от София
Красимир Димов от Бургас
Нина Кирилова от Перник
Даниела Кукова от Велико Търново

Прахосмукачка робот Rowenta RR7245WH

Адриана Маринова от Пазарджик
Анелия Арнаудова от Свети Влас
Вела Иванова от Бургас
Десислава Цанева от Добрич
Десислава Костова-Иванова от Враца
Емил Върбанов от Силистра
Илиян Щуков от Варна
Кевин Суит от Велико Търново
Николай Цонев от София
Пламен Михов от Троян

Оценете Вашия филиал и спечелете

Изображение да жена, коята разглежда касовия си бон

Ето и имената на късметлиите, които печелят ваучер за пазаруване в хипермакети Kaufland на стойност 30 лева от нашата игра. Преди да бъдат публикувани имената им, с печелившите сме се свързали по имейл и/или телефон. Условията на играта можете да видите тук.


Печеливши месец октомври 2021 г.

Стефан Колев от Пловдив
Наталия Пружинска от София
Елена Мицова от София
Иван Александров от Пловдив
Атанас Колев от Стара Загора
Петя Вълчева от София
Пламен Тодоров от Плевен
Тенчо Желязков от Стара Загора
Тихомир Емануилов от Ямбол
Веселин Фотев от Пазарджик
Весела Вълева от Сливен
Снежанка Генчева от Бургас
Диян Димов от Добрич
Пенка Василева от Пловдив
Станка Димитрова от София

Печеливши месец септември 2021 г.

Антоанета Василева от София
Пламен Пенев от Варна
Светла Буюклиева от София
Марина Митева от Варна
Бисер Иванов от София
Емил Манов от Кърджали
Петя Матева от Стара Загора
Юлиана Георгиева от Враца
Красимир Здравков от с. Друган
Драгомир Арнаудов от Габрово
Петър Петров от с. Тополчане
Петя Василева от Сливен
Ивайло Петров от Плевен
Ивайло Лямов от София
Лидия Халова от Никопол

Печеливши месец август 2021 г.

Валентина Иванова от Варна
Силвия Тодорова от Видин
Пламена Димитрова от Казанлък
Кремена Иванова от Стара Загора
Ася Делипавлова от София
Лора Кирилова от Плевен
Емил Вачев от Враца
Георги Калчев от Поморие
Женя Атанасова от Плевен
Цветелина Минчева-Борисова от Русе
Станимира Георгиева от София
Петя Стоянова от с. Добри дял
Виктор Цеков от Хасково
Гичка Цуцуманова от София
Ивайло Василев от Плевен

Печеливши месец юли 2021 г.

Митка Пенева от Ямбол
Александър Игов от София
Катя Георгиева от Плевен
Стефани Пенчева от Варна
Даниела Тодорова от София
Соня Кирилова от Варна
Пламен Червенков от Пазарджик
Петър Георгиев от Пловдив
Кристина Стоянова от Търговище
Дани Райкова от Асеновград
Деница Брайнова от София
Марияна Манолова от Бургас
Мария Иванова от Сливен
Ралица Юрукова от София
Павел Хаджинонев от Нова Загора

Печеливши месец юни 2021 г.

Мирослав Недев от Велико Търново
Мирослав Илиев от с. Ясен
Борислав Петков от Плевен
Иво Борисов от Русе
Пламен Демирев от Варна
Лилия Славова от Горна Оряховица
Кристияна Драганова от Бургас
Николай Колев от Стара Загора
Петър Кръстев от София
Искрен Иванов от Свищов
Рада Кузманова от Смолян
Елена Станкова от Варна
Владимир Захов от Бургас
Тоно Бургов от Пловдив
Пенка Стоянова от Русе

Печеливши месец май 2021 г.

Хафизе Раим от Кърджали
Марияна Сярова от Троян
Ренета Димитрова от Велико Търново
Актер Шакирова от Търговище
Христина Иванова от София
Камелия Караганчева от Кюстендил
Марияна Драгова от Габрово
Илиана Рашева от Монтана
Ивайло Василев от Плевен
Геновева Христова от Велико Търново
Мария Николова от Варна
Николина Костадинова от Хасково
Йоанна Жекова от Първомайци
Росица Костадинова от София
Полина Панайотова от Варна

Печеливши месец април 2021 г.

Иван Василев от Плевен
Евгени Петров от Литаково
Павел Илиев от Мездра
Кънчо Иванов от Свищов
Петър Караганев от София
Полина Георгиева от Раднево
Даринка Стоянова от Плевен
Петя Стойчева от Стара Загора
Таня Кожухарова от Козловец
Красимира Минчева от Русе
Силвена Динкова от Бургас
Николай Ненов от Стара Загора
Силвия Йорданова от Разделна
Димитрина Тодорова от Пазарджик
Павлина Богоева от Пловдив

Печеливши от Instagram играта "Любима песен"

Ето имената на късметлийката от играта, която печели грамофон Reflexion HIF1970BT. Печелившата е информирана за наградата си. Пълните правила на кампанията, можете да си припомните тук.

Маргарита Първанова

 

Печеливши от играта "Открий разликите"

Ето имената на късметлиите от играта "Открий разликите". Пълните правила на играта можеш да видиш тук.

Печеливши от второ теглене, 09.11.

Алекса Органян от София
Александър Иванов от Елин Пелин
Александър Йотов от Шумен
Ангел Колев от Велико Търново
Анита Кирова от Плевен
Антон Костадинов от София
Антонина Тончева от Бургас
Атанас Кафалиев от Пловдив
Атанас Колев от Плевен
Билял Айлин от Сливо Поле
Божанка Тенева от Варна
Божидара Крумова от Варна
Бойка Кирилова от Благоевград
Борислав Дамянов от Варна
Борислав Цанев от Русе
Борка Петрова от Ямбол
Боряна Георгиева от Видин
Боряна Йорданова от Попово
Боян Илиев от София
Бояна Дервенска от Пловдив
Валентина Симеонова от Кюстендил
Валя Василева от Шумен
Ваня Йорданова от Бургас
Ваня Ценкова-Митева от София
Васил Котев от Пазарджик
Величка Динкова от Пловдив
Вероника Ваньова от Плевен
Вероника Петровска от Костинброд
Веса Михова от Пловдив
Веселинка Ганчева от Варна
Веска Ненова от Добрич
Виктор Бешовишки от Остров
Виктория Димитрова от Бургас
Владимир Шуклев от София
Габриела Михайлова от Пловдив
Гюлназ Чаушева-Бинбашъ от Кърджали
Даниел Крумов от София
Даниела Йорданова от Тополовград
Даниела Петкова от Кубрат
Десислава Григорова от София
Десислава Косекова от Казанлък
Десислава Петрова от София
Детелина Христова от Полски Тръмбеш
Джеврие Ахмед от Седловина
Диана Ангелова от Монтана
Димитринка Димитрова от Сливен
Димитър Василев от Волуяк
Димитър Джеков от София
Еделина Найденова от Козлодуй
Елиса Хюсеин от Шумен
Енчо Енчев от Русе
Жанета Герчева от Варна
Женя Николова от София
Звезделин Колев от Бургас
Ива Иванова от Варна
Ивайло Шишеджиев от София
Иван Mитев от София
Иван Георгиев от Сандански
Иван Димитров от Шумен
Иван Димитров от Сандански
Ивелина Хрисина от Батак
Ивка Петкова от Монтана
Изабел Кърцанова от София
Изабела Сребкова от София
Илиян Илиев от Русе
Илияна Колева от Ямбол
Илияна Тотева от Бургас
Ира Ефтимова от Годеч
Ирена Христова от Нови пазар
Йордан Братов от Враца
Йорданка Динкова от Хасково
Йорданка Хаджиева от Велинград
Катя Петрова от Ямбол
Катя Шурубова от Чирпан
Костадин Костадинов от Харманли
Красимир Костов от Стара Загора
Красимира Гребчева от Съединение
Красимира Панева от Костиево
Красимира Филипова-Славкова от Пловдив
Кристин Кръстева от Нови пазар
Кристина Петкова от Русе
Кристина Тонева от Благоевград
Лиляна Иванова от София
Лъки Шопова от София
Любка Караканова от Кюстендил
Любомира Бончева от София
Людмила Георгиева от Русе
Мануела Ескова от Драгново
Мариана Стаменова от София
Мариана Узунова от Пловдив
Марина Николова от София
Мария Георгиева от Елхово
Мария Жекова от Шумен
Мария Русева от Павел баня
Мария Симеонова от Бяла
Мартин Григоров от Бургас
Мая Апостолова от Варна
Мая Иванова от Добрич
Мегалина Патова от София
Микаела Лазарова от Габрово
Милена Георгиева от Левски
Милена Йорданова от Русе
Милка Лекова от Враца
Минка Крумово от Стара Загора
Минчо Кънев от Чирпан
Мирослава Тенева от Бургас
Михаил Таран от Поморие
Моника Цонева от София
Надежда Христева от София
Надя Дянкова от София
Найме Аджем от Пловдив
Наталия Борисова от Силистра
Наташа Петкова от гр.Пловдив
Неда Христова от Шумен
Нели Иванова от Червена Вода
Нели Керенска от Враца
Николай Семков от Згориград
Нина Велинова от София
Олександр Гайдаржи от Варна
Павлина Янева от Шумен
Павломир Маринов от Полски Тръмбеш
Паулина Миткова от Кладница
Пенка Ковачганева от Бяла
Петър Аймалиев от Благоевград
Петър Петров от Кюстендил
Петя Иванова от Провадия
Петя Николова от Хасково
Пламен Низорков от Марково
Преслава Иванова от Троян
Радостина Ковачева от София
Раиф Айсел от Добрич
Райна Милкова от Пловдив
Райна Пеева от Варна
Рая Бонева от София
Ремзи Чакър от Струино
Росица Александрова от София
Росица Николова от Шумен
Росица Русева от Провадия
Светла Пенчева Йовкова от Ведрина
Светлана Петрова от Мартен
Светослава Димитрова от Варна
Силвия Кюсашка от Мизия
Соня Банкова от София
Станиела Желязкова от Нова Загора
Станислава Стефанова от Попово
Станчев Станислав от Пловдив
стелиян тодоров от Лозно
Стефка Атанасова от Гривица
Стефка Йорданова от Шумен
Стилиян Божков от Пазарджик
Събина Чолакова от Ардино
Таня Хаджийска от Брусен
Татяна Панджерова от Долно Драглище
Татяна Томова от София
Теодор Лазаров от София
Тинка Арнаудова от Бургас
Тодор Атанасов от Елхово
Тодор Генчев от Русе
Флориана Фердинандова от Тетово
Хабибе Реджеб от Варна
Христина Гиздова от Несебър
Хюлия Юмер от Русе
Цветанка Йорданова от Плевен
Цветелинка Пешева от София
Цонка Иванова от Велико Търново
Чавдар Кумчев от Пловдив
Ширин Юсеин от Момчилград
Юлиян Папашимов от Ямбол
Юсеин Ахмедов от Чавдарци
Яна Новоселска от София

Печеливши от първо теглене, 02.11.

Димитър Минчев от Белопопци
Аделина Пискюлиева от Пловдив
Албена Манова от Ловеч
Александър Алексиев от Велико Търново
Анастасия Недкова от Ямбол
Анелия Димитрова от Варна
Анелия Петрова от Кюстендил
Анета Кацкова от София
Анна Ласкарова-Иванова от Шумен
Антония Николова от Ямбол
Антония Петрова от Русе
Благовест Михайлов от Плевен
Борис Борисов от Брусарци
Боряна Юрукова от Асеновград
Боряна Желязкова от Варна
Бояна Годумова от Варна
Валентин Бачийски от София
Валентина Тодорова от Добрич
Валентина Панайотова от Искър
Вангелица Караилиева от Пловдив
Ваня Митева от Зимница
Васка Ташева от Асеновград
Вероника Младенова от Видин
Весела Зарева от Благоевград
Весела Георгиева от Плевен
Веселин Вълков от Хасково
Веселина Йорданова от Казанлък
Веселина Груева от Дупница
Виолета Павлова от София
Вяра Неделчева от Силистра
Габриела Георгиева от Русе
Галя Думанова от Враца
Гергана Сердарова от Пазарджик
Гергана Брайкова от Варна
Гергана Димова от Бургас
Глория Стойчева от Варна
Гълъбка Бояджиева от Пловдив
Данаил Ивайлов от Девня
Даниел Додев от Ловеч
Даниела Милчева от Волуяк
Даниела Дончева от Перник
Деляна Христова от Бургас
Деница Димитрова от Варна
Десислава Бурналова от Стара Загора
Десислава Петрова от София
Десислава Василева от Кюстендил
Диана Кирчева от Русе
Диана Димитрова от Бургас
Диляна Костадинова от Пловдив
Димитрина Тошевска от Сандански
Димитричка Петкова от Варна
Димо Делчев от Гълъбово
Дияна Иванова от Търговище
Добромир Горчов от София
Добромир Атанасов от Сливен
Добромира Желязкова от Варна
Евелина Виденова от София
Елена Цолева от София
Елена Петрова от Плевен
Елисавета Попгеоргиева от Поликраище
Емел Йорданжиева от Гецово
Емилия Башакова от Елин Пелин
Емилия Дачева от София
Емилия Петкова от Пловдив
Емилия Вълчева от София
Емне Сали от Порой
Енгин Юмеров от Камбурово
Женя Тодорова от Разград
Жулиета Богдева от Варна
Здравка Кацанова от Бургас
Здравко Петков от Враца
Златина Кръстева от Тополи
Ива Шишкова от Пловдив
Ивайло Луканов от Зверино
Иван Иванов от Шумен
Иван Иванов от Казанлък
Иван Андонов от Ивайловград
Иванка Алексиева от Варна
Ивелина Петрова от Антон
Илина Георгиева от Варна
Ирина Простякова от Димитровград
Искрена Стоянова от Разград
Йоанна Йотова от Кула
Йордан Кръстев от Варна
Йорданка Петкова от София
Камелия Панайотова от Варна
Камелия Гешева от Кюстендил
Катя Панова от Монтана
Катя Янкова от Девин
Катя Георгиева от София
Керанка Андонова от Каварна
Кирилова Надежда от Шумен
Константина Костова от Сливен
Красимир Кунчев от София
Красимир Арнаудов от Крумовград
Красимира Ангелова от Бургас
Красимира Кирилова от Русе
Красимира Атанасова от Варна
Кристиян Янков от Сливен
Кристияна Драганова от Бургас
Лъчезар Лазаров от Шумен
Любка Цветкова от София
Маргарита Евтимова от София
Маргарита Ангелова от Елхово
Мариана Калоферова от Пловдив
Мариана Евстатиева от Пловдив
Мариета Димитрова от Шумен
Мария Цурова от Варна
Мария Ляпева от София
Мартин Никифоров от Своге
Мартин Михайлов от Севлиево
Мартина Маринова от София
Милко Генов от София
Мирослава Христова от Велико Търново
Михаил Калчев от Каварна
Михаил Йорданов от София
Надежда Иванова от София
Надя Динева от София
Надя Щърбанова от Бургас
Натали Илчева от София
Наталия Халова от Плевен
Никол Пенчева от Камено
Никола Богданов от Русе
Николай Хампар от София
Николина Давидова от Плевен
Огнян Димитров от Видин
Павел Кунов от Белене
Панайот Панайотов от Ямбол
Петьо Гайдаров от Русе
Петя Димова от Велико Търново
Петя Енева от Ситово
Пламен Георгиев от Велико Търново
Пламенка Тодорова от Плевен
Полина Йорданова от Плевен
Радослава Генчева от Етрополе
Радослава Манова от София
Ралица Владимирова от София
Розалия Вичева от Русе
Росица Колева от Плевен
Румен Молов от София
Светлана Георгиева от Шкорпиловци
Светозар Стойчев от Добрич
Силвия Петкова от Пазарджик
Силвия Хубанова от Ушинци
Сияна Шангова-Стоянова от Бургас
Слави Славов от Димитровград
Снежа Матева от Бургас
Снежана Димитрова от Варна
Соня Гандева от Сливен
Станислава Добрева от Омуртаг
Стела Върбанова от Бяла
Стефани Стилева-Тодорова от Пловдив
Стоян Найденов от Горубляне
Страхил Георгиев от София
Таня Катраникова от Бургас
Татяна Атанасова от Богомилово
Теодора Дойнова от Тутракан
Теодора Калева от Шумен
Теодора Цветанова от София
Тинка Митева от Ямбол
Тодорка Аврионова от Асеновград
Тотьо Бонев от Стара Загора
Хабибе Шукриева от София
Христина Симеонова от Хасково
Христина Илчева от Пловдив
Христо Йорданов от Пловдив
Христо Пенев от Пловдив
Юлия Николова от София
Юри Тонев от Варна
Юсеин Юсуф от Варна

Печеливши от игрите "Специално за теб, слънчице"

Ето имената на късметлиите от игрите "Специално за теб, слънчице".  

Обръщаме внимание, че е необходимо всеки от печелившите да потвърди телефон за връзка и адрес за доставка на подаръчната кутия. По тази причина към всички печеливши ще бъдат разпратени имейли, на които те могат да отговорят с въпросните данни.

Правилата на кампанията за периода от 27.09. до 17.10.2021 г. можете да си припомните тук.

Печеливши

Гергана Геловска от Пловдив с бебе Петър
Марияна Иванова от Пловдив с бебе Жерар
Марияна Иванова от Пловдив с бебе Ивиян
Айше Шерифова от Благоевград с бебе Ирен
Виктория Ташикова от Раковски с бебе Велко
Лолита Минева от Казанлък с бебе Ния
Габриела Величкова от Маноле с бебе Петър
Надежда Миланова от Донино с бебе Айнцигер
Джансел Исмаилова от Менгишево с бебе Илайда
Глория Иванова от Перник с бебе Яна
Петя Стойчева от Разград с бебе Виолина
Елена Иванова от Кюстендил с бебе Екатерина
Таня Шушулова от Варна с бебе Борислав
Поля Равнополска от Враца с бебе Валентин
Николай Чакъров от Пловдив с бебе Ивайло
Горчо Христев от Пловдив с бебе Иван
Антония Богданова от Казанлък с бебе Лора
Мартина Герова от Айдемир с бебе Радина
Елка Танева от Стара Загора с бебе Стела
Елисавета Александрова от Бобов Дол с бебе Калоян
Силвия Георгиева от Плевен с бебе Никол
Силвия Георгиева от Плевен с бебе Бела
Десислава Костова от София с бебе Александра
Драгомир Манолов от Бургас с бебе Мая
Димитър Шампилев от Казанлък с бебе Габриела
Цветелина Георгиева от Варна с бебе Виктор
Ралица Тодорова от Монтана с бебе Кати
Деяна Иванова от Търговище с бебе Дарина
Събина Добринова от София с бебе Борис
Людмила Георгиева от Русе с бебе Мартин
Моника Димова от Тервел с бебе Михаела
Ралица Маркова от Белослав с бебе Павел
Ивелина Симеонова от Белене с бебе Виктор
Петя Петрова от Хотница с бебе Александра
Кристина Борисова от Велико Търново с бебе Стефан
Драгомир Манолов от Бургас с бебе Димитър
Стефани Стилева-Тодорова от Пловдив с бебе Никола
Теменужка Узунова от Тотлебен с бебе Веселин
Десислава Алексиева от Габрово с бебе Александра
Пламена Костова от София с бебе Стелиян
Радостина Митева от София с бебе Александър
Елица Петкова от Варна с бебе Зорница
Кристиана Кунова от Пловдив с бебе Михаела
Силвия Върбановска от Ботевград с бебе Мартин
Ана Маринова-Георгиева от Пловдив с бебе Михаил
Бояна Димова от Стара река с бебе Димитър
Цветомира Иванова от Пловдив с бебе Йоана
Мирослава Райкова от Неделево с бебе Николай
Зоя Моллова от Пловдив с бебе Калоян
Ивелина Василева от София с бебе Лиана
Мариела Георгиева от Ямбол с бебе Дара
Йоанна Векова от Видин с бебе Антон
Антоанета Найденова от Лозен с бебе Борислав
Гергана Николова от София с бебе Никола
Росица Савова от Шумен с бебе Раяна
Мария Георгиева от Плевен с бебе Марина
Димана Ригова от Сливен с бебе Миа
Иванжела Динчева от Стара Загора с бебе Емелина
Десислава Димитрова от Варна с бебе Адриан
Гергана Коста6 от Пловдив с бебе Емилия
Деница Маджова от Кюстендил с бебе Андреа
Веселина Христова от София с бебе Лъчезар
Елена Павлова от Батак с бебе Зара
Диана Маркова от Пловдив с бебе Димитър
Мария Стоименова от Белозем с бебе Антония
Деница Атанасова от София с бебе Йоан
Виктория Владова от Перник с бебе Денислав
Екатерина Спасова от София с бебе Микаела
Елица Кавръкова от Горна Оряховица с бебе Росимир
Златка Дикова от София с бебе Андрей
Виктория Дянкова от Варна с бебе Николай
Анабел Стефанова от Малко Търново с бебе Паулина
Светослава Минева от Варна с бебе Боян
Димитринка Горанова от София с бебе Рая
Неда Йосифова от София с бебе Соня
Лилия Симеонова от Стамболийски с бебе Даниел
Ралица Стоянова от Осенец с бебе Михаил
Любослав Митов от Ботевград с бебе Иван
Кристиян Кънев от София с бебе Кристина
Рени Николова от София с бебе Мирела
Мелинда Недялкова от Видин с бебе Елизабет
Наталия Таскова от Варна с бебе Ния
Радослава Радкова-Минчева от Костинброд с бебе Карина
Мая Стойнова от Пазарджик с бебе Георги
Петър Петров от Пловдив с бебе Миа
Камелия Щерева от Димитровград с бебе Иван
Петя Симеонска от Варна с бебе Юлиан
Любомира Якимова от Трудовец с бебе Мартинна
Памела Галева от Град Костенец с бебе Виктор
Раиса Ангелова от Велико Търново с бебе Кристиян
Ралица Дойчинова от Варна с бебе Карина
Христина Грозева от Бургас с бебе Владимир
Десислава Кузманова от Габрово с бебе Калоян
Деница Копанкова от Русе с бебе Кристиан
Дария Рубчева от София с бебе Анна
Инна Въгларова от София с бебе Мартин
Силвия Комитска от София с бебе Николай
Десислава Герасимова от София с бебе Каролина
Шери Топалсалим от Куклен с бебе Марсел
Мариана Богданова от Берковица с бебе Йоана
Златина Генова от София с бебе Михаил
Мария Лискова от Пловдив с бебе Пламен
Теодора Игова от София с бебе Виктор
Павлина Янева от Раднево с бебе Даниел
Ивайло Юруков от Пловдив с бебе Ния
Ралица Спасова от Кюлевча с бебе Анастасия
Анна Сингинова от Варна с бебе Аннабел
Николета Николова от Хасково с бебе Димитър
Адриана Йорданова от Варна с бебе Амая
Десислава Михайлова от Стара Загора с бебе Кая
Антоанета Канева от София с бебе Николай
Величка Дюлгерова от Ивайловград с бебе Ирина
Преслава Петрова-Ценин от Велико Търново с бебе Леона
Биляна Василева от Монтана с бебе Лора
Ваня Петрова от Пловдив с бебе Даяна
Глория Дикова от Опанец с бебе Далия
Светлин Попов от Варна с бебе Михаел
Боряна Иванова от Перник с бебе Симеон
Марияна Ескиева от Пловдив с бебе Румен
Ивелина Пенева от Варна с бебе Борис
Пламен Радоев от Варна с бебе Мартин
Магдалена Богданова от Белица с бебе Яна
Габриела Любенова от Перник с бебе Теодоси
Василена Николова от Русе с бебе Галена
Георги Христов от Бургас с бебе Яна
Марушка Хубенова от Бургас с бебе Николета
Красимира Тончева от Цалапица с бебе Йоана
Даниел Кисимов от Бургас с бебе Божидар
Кремена Кръстева от София с бебе Дани
Мелани Гурбетян от Пловдив с бебе Самуил
Росина Бънева от София с бебе Карина
Силвия Спасова от София с бебе Мелани
Мелиса Алтерова от Шумен с бебе Максим
Петя Илиева от Велико Търново с бебе Белослава
Калинка Борисова от Криводол с бебе Огнян
Моника Стоянова от София с бебе Христо
Григор Григоров от Перник с бебе Даниел
Петър Петров от Ямбол с бебе Ангел
Деница Станимирова от Перник с бебе Владимир
Цветелина Узунова от Панагюрище с бебе Виктор
Лиляна Михайлова от София с бебе Наделина
Любомира Цекова от София с бебе Александър
Елеонора Бочукова от Пловдив с бебе Матей
Габриела Цакова от Ловеч с бебе Миа
Назие Феимова от Търговище с бебе Елвин
Моника Вичева от Балчик с бебе Георги
Мария Червенкова от Бургас с бебе Тея
Таня Борисова-Найденова от Ботевград с бебе Алекс
Ванеса Банова от Пловдив с бебе Валери
Паулина Георгиева от София с бебе Лазар

Правилата на кампанията за периода от 08.02. до 08.04.2021 г. можете да си припомните тук.

Печеливши възраст от 0 до 2 години

Иванче Ристовски от Плевен с бебе Александра
Юлия Чусова от Варна с бебе Александра
Николай Бубов от Бургас с бебе Александър
Цвета Икономова от София с бебе Александър
Надя Асенова от София с бебе Амая
Мирослава Пеева от Пловдив с бебе Андриан
Милена Антонова от Кърджали с бебе Анна
Наталия Маринска от Пловдив с бебе Анна-Мария
Христина Димова от Велико Търново с бебе Антоан
Джейлян Исмаил от Търговище с бебе Берин
Айше Мехмед от Търговище с бебе Берк
Христина Пеева от Бяла Слатина с бебе Божидара
Теодора Ботева от София с бебе Божидара
Павлина Ненова от Пазарджик с бебе Боян
Пламена Чалъкова от Калояново с бебе Бояна
Виктория Георгиева от София с бебе Валентина
Магдалена Тодорова от София с бебе Валери
Румяна Кирилова от София с бебе Валерия
Яна Гейл от Плевен с бебе Ванеса-Аурора
Аса Николова от София с бебе Вая
Димитринка Милева от Русе с бебе Велин
Елина Василева от Добрич с бебе Вероника
Даниела Пенева от Стара Загора с бебе Вивиан
Нина Тодорова от Гулянци с бебе Виктория
Виолета Дакова от Карлово с бебе Виктория
Наталия Маринова от Плевен с бебе Виктория
Майя Петрова от Варна с бебе Гергана
Магдалена Атанасова от Варна с бебе Давид
Росица Недялкова от Варна с бебе Далия
Гергана Георгиева от Генерал Тошево с бебе Данаил
Моника Дакова от София с бебе Даниел
Катерина Денева от Стара Загора с бебе Дара
Калина Черкезова от Габрово с бебе Дария
Десислава Кръстева от Варна с бебе Дариян
Десислава Михайлова от Ямбол с бебе Деа
Деница Благоева от Бургас с бебе Дилана
Мария Маврова от София с бебе Димитър
Стефка Христова от Елена с бебе Драгоз
Даяна Георгиева от Разград с бебе Драгомир
Нуртане Рамадан от Пловдив с бебе Едиз
Еми Лавчиева от Студентски град с бебе Едис
Звезделина Байчева от Добрич с бебе Елин
Николета Шопова от Бургас с бебе Жаклин
Диана Христова от Тервел с бебе Живодар
Петя Стоянова от Благово с бебе Зои
Никол Евтимова от Пловдив с бебе Иван
Величка Младенова от Царацово с бебе Иван
Петя Догазанова от Пирдоп с бебе Иван
Емилия Чорбаджийска от Дупница с бебе Ивет
Галя Дичева от Плевен с бебе Ивомир
Юлияна Филипова от София с бебе Изабел
Кезван Хюсеинова от Медовец с бебе Исмаил
Антонио Василев от София с бебе Йоана
Елена Пейнова от София с бебе Йовина
Иван Прокопиев от Стара Загора с бебе Калоян
Емилия Дерменджиева от Карлово с бебе Калоян
Александър Тодоров от Варна с бебе Кателина
Радостина Камбурова от Бургас с бебе Константин
Симона Глушкова от Габрово с бебе Кристина
Владислав Николов от Варна с бебе Кристиян
Христина Христова от Варна с бебе Кристиян
Ива Пенчева-Манева от Войнягово с бебе Лазар
Нежля Джемал от Вазово с бебе Лиа
Наталия Димитрова от София с бебе Лора
Рая Николова от София с бебе Лъчезар
Кристина Сарайдарова от Ямбол с бебе Магдалена
Николай Кескинев от Бургас с бебе Мартин
Христина Балинова от Плевен с бебе Мартин
Диана Фурнаджиева от Енина с бебе Мартин
Петър Начев от София с бебе Матей
Стефанина Борисова от Нови хан с бебе Матео
Фатме Хасанова от Мортагоново с бебе Мелинай
Тодор Тодоров от София с бебе Миа
Стефани Фийкова-Димитрова от Тенево с бебе Михаил
Изабел Спасова от Бобов дол с бебе Мишел
Десислава Пенчева от Красен с бебе Моника
Ренета Петрова от Ловеч с бебе Надежда
Васка Даскалова от Брестник с бебе Никол
Огнян Нанков от София с бебе Николай
Таня Османова от Пловдив с бебе Ноел
Рая Кунова от Велико Търново с бебе Павел
Надя Войнакова от Пловдив с бебе Петя
Антония Костова от Габрене с бебе Рая
Ралица Тонева от Русе с бебе Ростислав
Муса Мустафа от Маково с бебе Сабит
Иван Тодоров от Варна с бебе Самуил
Димитрина Караюсеинова от Асеновград с бебе Сибел
Моника Ангелова от Ямбол с бебе Симеон
Петя Димитрова от Карлово с бебе Симеон
Нели Иванова от Пловдив с бебе Симона
Цветелина Мяшкова от Велинград с бебе Сияна
Кристина Йорданова от Шумен с бебе София
Йорданка Лукаева от Пазарджик с бебе Стефани
Славена Илиева от Бургас с бебе Стилиян
Диана Райкова от Варна с бебе Теодор
Йорданка Рускова от Хасково с бебе Тереза
Виолета Божилова от Пловдив с бебе Цветелина
Анастасия Костова от София с бебе Юлиан
Наташа Тодорова от Сливен с бебе Юри
София Мирчева от Илинденци с бебе Яна

Печеливши възраст от 2 до 6 години

Невелина Ненова от София с дете Адриана
Айля Етем от Русе с дете Акън
Марияна Димитрова от Казичене с дете Алекс
Диди Илева от Ямбол с дете Алекс
Даниела Жекова от Варна с дете Александра
Костадинка Лалева от Габрово с дете Александра
Радостина Тодорова от Варна с дете Александър
Любомир Якимов от София с дете Александър
Антоанета Георгиева от Нови Искър с дете Ани
Милена Георгиева от Перник с дете Анна
Наталия Колева от Добрич с дете Антолина
Паолина Младжова от Кнежа с дете Богомил
Таня Маркова от Ръжена с дете Борис
Зорница Костова от Варна с дете Борис
Теодора Рангелова от Нови Искър с дете Бориса
Наталия Андреева от София с дете Боян
Радостина Иванова от София с дете Боян
Росица Стойнева от Перник с дете Бранимир
Ганка Лазарова от Ботевград с дете Валентин
Гергана Георгиева от Кюстендил с дете Велизара
Тодор Стоянов от София с дете Георги
Кремена Георгиева от Лозенец с дете Гергана
Светлана Господинова от София с дете Грациела
Деница Димитрова от Варна с дете Далиа
Христо Коцелов от Благоевград с дете Даниел
Цветомира Игнатова от София с дете Дария
Даниел Александров от Берковица с дете Денис
Гюлбияз Ходжева от Пловдив с дете Деря
Силвия Славчева от Пловдив с дете Десислава
Катерина Димитрова от Бургас с дете Диян
Даниела Хачманян Ракова от Пловдив с дете Доротея
Мария Симеонова от Сандански с дете Ева
Светлана Илиева от София с дете Елена
Юджял Хюсеинов от Варна с дете Ели
Ваня Иванова от Карнобат с дете Елица
Хавие Бабечка от Дорково с дете Емилия
Катя Видьова от Ямбол с дете Живко
Теодора Михова от Благоевград с дете Златозара
Гергана Костадинова от Пловдив с дете Ивайла
Ивана Симеонова от Търговище с дете Ивайло
Цветомира Великова от Видин с дете Ивайло
Николай Георгиев от Варна с дете Иван
Елена Зайкова от Благоевград с дете Иван
Таня Митрева от Свиленград с дете Иван
Таня Боритченко от Ливала с дете Иван
Людмила Андонова-Траева от Асеновград с дете Иван
Нина Илиева от Варна с дете Ивелин
Георги Балев от Благоевград с дете Илия
Кремена Митева от София с дете Илияна
Павлина Иванчовска от Плевен с дете Илияна
Марчела Георгиева от Тутракан с дете Ирен
Марияна Върбанова от Варна с дете Ирен
Марина Михайлова от Ботевград с дете Йоан
Тони Янчева от Бургас с дете Калоян
Борислава Въткова от София с дете Калоян
Анелия Иванова от Пловдив с дете Калоян
Диляна Неделчева от Сандрово с дете Калоян
Миглена Рушева от Асеновград с дете Калоян
Елена Янчева от Варна с дете Колоян
Даниела Кабакчиева от София с дете Константин
Ваня Иванова от София с дете Константин
Рад Грънчаров от Панагюрище с дете Кристиана
Галина Пенева от Русе с дете Лъчезар
Катя Грекова от Добрич с дете Маги
Вероника Цанкова от София с дете Малин
Валентин Стоянов от софия с дете Мари
Петя Иванова-Митинова от Нови Искър с дете Мариела
Петя Царева от Пловдив с дете Марин
Натали Илиева от Мездра с дете Мартен
Йордан Василев от Бургас с дете Мартин
Никола Лютов от Пловдив с дете Матей
Йоана Петрова от Варна с дете Михаела
Димитър Йорданов от Варна с дете Михаела
Маргарита Манова от Плевен с дете Моника
Елица Николова от София с дете Натали
Жана Маркова от София с дете Никол
Ралица Крумова от Велико Търново с дете Никол
Яница Янева от Вълчи Дол с дете Никола
Анна Николова от Пловдив с дете Никола
Светла Стоянова от Шумен с дете Пресиян
Галя Дичева от Плевен с дете Преслава
Драгомир Драгиев от Варна с дете Рая
Кристина Георгиева от София с дете Сава
Елена Стефанова от София с дете Самуил
Памела Стефанова от Радомир с дете Сашко
Гюлбияз Ходжева от Пловдив с дете Серкан
Станислава Папучарова от София с дете Сиана
Красимира Пенелова от Пазарджик с дете Сияна
Мария Малчева от Русе с дете Снежана
Айгюл Хабиб от Момчилград с дете Тами
Катя Христова от Добрич с дете Теодор
Росица Илиева от Троян с дете Теодор
Цветелина Николова от София с дете Теодора
Талина Тодорова от Русе с дете Тея
Мария Панталеева от Бистрица с дете Христина
Елеонора Станчева от Плевен с дете Христо
Марина Иванова от София с дете Христо
Татяна Иванова от Варна с дете Явор
Севдалина Атанасова от Бургас с дете Яница
Димитър Гунчев от Пловдив с дете Янка

Правилата на кампанията с анкета за активни абонати за периода от 16.02. до 21.04.2021 г. можете да си припомните тук.

Печеливши възраст от 0 до 2 години

Мариела Иванова с бебе Алекс от Айдемир
Александр Чусов с бебе Александра от Варна
Катя Динкова с бебе Александър от Плевен
Мариета Вълчанова с бебе Александър от София
Теодора Тодорова- Петкова с бебе Андреа от Генерал Тошево
Станислава Конакчиева с бебе Анна от София
Ива Соколова с бебе Антоан от Гулянци
Минка Златанова с бебе Антония от Рогош
Селен Кязим с бебе Арзу от Варна
Ширин Юсеин с бебе Арман от Момчилград
Антоанета Георгиева с бебе Белла от Варна
Ахмет Гюнер с бебе Берна от Кънчево
Анелия Бонева с бебе Биляна от София
Мария Кирева с бебе Борислав от Асеновград
Марияна Пожарлиева с бебе Борко от Асеновград
Павлин Гаджалов с бебе Боян от Велико Търново
Ивелина Костадинова с бебе Валентин от Варна
Тоника Гумова с бебе Валери от София
Ваня Николова с бебе Ваня от Сливница
Петя Огнянова с бебе Виктор от Велико Търново
Невена Максимова с бебе Виктория от София
Лидия Ангелова-Стоянова с бебе Виктория от Велико Търново
Теодора Колева с бебе Виктория от Варна
Деница Стоева с бебе Витан от София
Теодор Петров с бебе Владимир от Силистра
Евелина Минкова с бебе Гергана от Варна
Симона Славова с бебе Даниел от София
Катерина Иванова с бебе Дарина от Сандански
Мария Владимирова с бебе Дария от София
Нели Кунчева с бебе Дария от Дряново
Христина Пеева с бебе Дария от Варна
Надежда Кънчева с бебе Денис от София
Мария Груйкина с бебе Диана от София
Десислава Кирилова с бебе Екатерина от Чепинци
Нина Живкова с бебе Елена от Варна
Изабел Вълчева - Георгиева с бебе Елизабет от Бургас
Весела Тодорова с бебе Елия от Варна
Мария Петрова с бебе Жаклин от София
Галя Николова с бебе Захари от София
Магдалена Начева с бебе Иван от Житница
Юлия Генчева с бебе Ивета от Кнежа
Мария Петкова с бебе Илияна от Пловдив
Борислав Александров с бебе Карина от Монтана
Ралица Дойчинова с бебе Карина от Варна
Виктория Ангелова с бебе Катрин от Поморие
Кристина Александрова с бебе Катрин от Перник
Симона Кръстева с бебе Кристиана от София
Радослава Генова с бебе Кристиян от София
Вили Рангелов с бебе Любомир от София
Мирослава Неделчева с бебе Мадлен от Стара Загора
Кристина Джулакян с бебе Максим от Русе
Михаела Пенчева с бебе Максимилиан от София
Милена Спасова с бебе Мартин от София
Милена Сергилова с бебе Мартин от Кюстендил
Мария Димитрова с бебе Матео от София
Нелиз Акифова с бебе Мерт от Търговище
Рукие Биркова с бебе Мустафа от Маломир
Аделина Методиева с бебе Натали от София
Ивелина Коева с бебе Николай от Казанлък
Ирина простякова с бебе Полина от Димитровград
Ивелина Начева с бебе Самуил от Казанлък
Милена Станчева с бебе Самуил от София
Ангелина Михайлова с бебе Симеон от Пазарджик
Вероника Великова с бебе Теодора от Козлодуй
Десислава Стоянова с бебе Теодора от Пловдив
Нели Димитрова с бебе Филип от Стара Загора
Нена Паришева с бебе Явор от Аксаково
Стела Куцарова с бебе Марина от София
Георги Решков с бебе Александра от Благоевград
Севинч Бейоглу с бебе Алиса от София
Ивайло Илиев с бебе Валерия от София
Цветелина Янкова с бебе Венко от София
Мартина Петкова-Загорова с бебе Вики от София
Джулия Стоянова с бебе Владимир от София
Петя Симеонска с бебе Даниел от Варна
Мария Богданова с бебе Дария от Плевен
Огняна Банева с бебе Десислава от Павликени
Елизабет Христова с бебе Деян от София
Радостина Йосифова с бебе Димитър от София
Ивелина Христова с бебе Йоана от София
Ива Александрова с бебе Кристиан от Гулянци
Савина Минчева с бебе Лора от Варна
Десислава Иванова с бебе Михаил от София
Нели Величкова с бебе Никола от Плевен
Таня Драганова с бебе Ремаркенце от Варна
Бетина Георгиева с бебе Самуил от Кюстендил
Валентина Иванова с бебе Стефан от Бобов дол
Антоанета Найденова с бебе  от София
Васил Пенев с бебе Дияна от
Ралица Топалска с бебе Мартин от София
Стойка Гогова с бебе Никол от Яхиново
Таня Христова с бебе Преслав от Несебър
Ирена Колева с бебе Радослав от Попово
Кремена Вълчева с бебе Траян от Варна
Стефка Христакиева с бебе Християн от Стара Загора
Искра Николова с бебе  от Добрич
Радослава Илиева с бебе  от Сливница
Елена Ранчева с бебе  от София
Светла Митева с бебе  от София

Печеливши възраст от 2 до 6 години

Полина Каймаканска от София
Катя Янкова от Девин
Кирил Василев от Плевен
Цвети Лалева от София
Джансел Юсеин от Асеновград
Ивелина Атанасова от Карнобат
Мила Петрова от Русе
Вероника Зехова от София
Веселка Атанасова от Ловеч
Александрина Станилова от Стара Загора
Габриела Симеонова от Замфирово
Тоника Димитрова от Бургас
Михаела Хаджиева от София
Антония Ирманова от Русе
Елена Димитрова от Банкя
Таня Йорданова от София
живка божилова от Търговище
Александра Цариградска от Самоков
Соня Ангелова от Пловдив
Далина Топалова от София
Ива Илиева от Русе
Хрисияна Котева от София
Ивета Андонова от Кюстендил
Ренета Иванова от Изгрев
Теодора Гроздева от София
Силвия Симеонова от Опанец
Гергана Костадинова от Пловдив
Таня Маркова от Ръжена
Катерина Жегова от Благоевград
Славка Тодорова от София
Габриела Георгиева от Ловеч
Мариета Димитрова от Добрич
Гергана Статева от Бургас
Елка Танева от Стара Загора
Биляна Господинова от Ямбол
Карина Ковачева от Чирпан
Пламена Йордановa от Варна
емил господинов от Генерал Тошево
Теодора Димова от Бургас
Велислава Борисова от Варна
Глория Дюзева-Пройнова от Летница
Анита Крамарска- Харизанова от София
Йоанна Светославова от София
Лора Манова-Джекова от София
Наталия Николова от Провадия
Мариета Какарова от Марково
Georgi Iliev от София
Гергана Михайлова от София
Георги Ризов от Перник
Кремена Стоянова от Казанлък
Николай Божков от Плевен
Донка Минчева от Пловдив
Таня Минчева от Шумен
Ирина Проданова от Летница
Теодора Димитрова от Бургас
Нели Нешева от Търговище
Десислава Крумова от Варна
Минка Златанова от Рогош
Росица Горанова от Стара Загора
Симона Иванова от Варна
Анелия Болярова от Асеновград
Тони Янчева от Бургас
Галина Христова от Ямбол
Теодора Петрова от Добрич
Магдалена Димитрова от Тетевен
Даниела Дончева от София
цветелина хайгърова от Мартен
Теодора Достин от София
Красимир Костов от София
Анастасия Костова от София
Борислав Найденов от София
Христина Найденова-Желязкова от София
Илия Димитров от София
Петя Лалбонова от Пловдив
Цветелина Христова от София
Кристина Кирякова от Варна
Альонушка Коцева от Ямбол
Габриела Илева от София
Цветомира Иванова от Свищов
Деница Павлова от Бургас
Йоана Василева от Плевен
Елизабет Чернева от Варна
Мая Иванова от Добрич
Йорданка Симеонова от Мокрен
Михаела Маринова от Русе
Нина Топузова от Карлово
Анита Димитрова от
Кристин Стоянова от
Венета Тихомирова от
Диана Русева от
Кръстина Чакалова от
Гергана Стоянова от
Ива Нешева от
Леман Мехмедова от Търговище
Йорданка Христова от
Александър Александров от
Николета Ангелова от
Надежда Личева от
Ирина Филипова от
Ралица Христова от

 

Печеливши от Facebook и Instagram играта "Липсващо парче"

Ето имената на късметлиите, които печелят ваучер за пазаруване на стойност 30 лв. Всички печеливши са информирани за наградата си. Пълните правила за участие можете да видите тук и тук.

Елена Радева от Поморие
Камелия Димитрова от с. Дойренци
Бахтияр Асанов от Плевен
Антония Кисьова от с. Къкрина
Десислава Ганева от Русе
Лора Попова от София
Антония Апостолова от Хасково
Елица Трифонова от Правец
Тюркан Руфадова от Айтос
Антония Димитрова от София

Печеливши от Instagram играта "Излишна буква"

Ето името на късметлиите, който печелят ваучер за пазаруване на стойност 30 лева. Те са информирани за наградата си. Пълните правила на играта можете да си припомните тук.

Красимира Петрова от гр. Велико Търново
Любослава Петкова от гр. Лом

Печеливши от Facebook играта "Авторска рисунка"

Ето и имената на късметлиите, които печелят подаръчен комплект за творчество. Печелившите са информирани за наградата си.

Десислава Михайлова от гр. Силистра
Симона Пентиева от гр. Добрич

Пълните правила на играта можете да си припомните тук.

Печеливши от Facebook играта "Какво носиш в раницата си"

Ето и имената на късметлиите, които печелят подаръчен комплект “Обратно в час”. Печелившите са информирани за наградата си.

Лилия Маринова от гр. Пловдив
Даниела Петрова от гр. Долни чифлик
Гергана Димитрова от гр. Шумен

Пълните правила на играта можете да си припомните тук.

Печеливш от Instagram играта "Любим сладолед"

Ето имената на щастливците, които печелят ваучер за пазаруване в хипермаркети Kaufland на стойност 30 лева.

Юлия Димитрова от Пловдив
Цветелина Вичева от Сливен
Надежда Димитрова от Варна

Правилата на играта можеш да си припомниш тук (pdf).

Печеливши от Instagram играта "Kaufland София Полумаратон"

Ето имената на късметлиите, които печелят пропуск за участие в Kaufland София Полумаратон на желана дистанция.

Магдалена Гинова
Милена Иванова
Николай Кирилов
Вени Димитрова
Николета Караманолева-Енева

Правилата на играта можеш да си припомниш тук (pdf).

Печеливши от играта "Играй за селекция продукти от нашите собствени марки"

Ето имената на късметлиите, които печелят награда от играта "Играй за селекция продукти от нашите собствени марки". Имената се публикуват след установен контакт с печелившите.

Пълните правила на играта можеш да си припомниш тук.


Печеливши от трето теглене
Петя Веселинова от София
Анатоли Йорданов от Варна
Велимира Златкова от София
Видол Семковски от Пловдив
Десислава Йовчева от София
Десислава Иванова от Видин
Димитрина Георгиева от Враца
Елина Димитрова от София
Елица Николаева от Пловдив
Иван Кокалов от София
Йорданка Антонова от Варна
Маргарита Маринова от Свищов
марио драгозов от Русе
Мария Димитрова от Стара Загора
Марияна Иванова от Окоп
Мартина Генчева от Велико Търново
Мила Йорданова от Асеновград
Мирослав Илиев от Плевен
Никола Богданов от Русе
Николай Русев от Шумен
Олга Ненкова от София
Пенка Чакърова от Бургас
Пенка Иванова от Карнобат
Пенка Хаджиева от София
Пролетка Велкова от Видин
Ралица Ваткова от Русе
Румяна Должева от Пазарджик
Румяна Маринова от София
Сийка Георгиева от Хасково
Симеон Петков от София
соня иванова от Стражица
Теодора Василева от Силистра
Теодора Вълчева от Пловдив
Тихомир Георгиев от Стара Загора
Цветан Христов от София
Александр Пекарев от София
Ангел Донев от Генерал Тошево
Анка Димитрова от Русе
Зорница Радева от София
Таня Георгиева от Волуяк
Елка Динева от Благоевград
Катерина Макавеева от София
Миглена Игнатова от Бургас
Десислава Семерджиян от София
Милена Цветкова от София
Цветана Станинска от Стамболийски
Атанаска Иванова от Пловдив
Тодорка Стойнова от Правище
Лора Хаджиева от София
Ралица Пейчева от София

Печеливши от второ теглене
Георги Христов от Горна Оряховица
Петър Жеков от София
Анелия Петрова от Кюстендил
Бисер Филипов от София
Валентина Георгиева от София
Гена Горнишка от Плевен
Георги Иванов от Враца
Даниела Иванова от Перник
Денислава Францова от София
Диан Димитров от Бургас
Диана Михайлова от Варна
Евелина Асенова от Перник
Елена Цончева от Варна
Елица Катинова от Добрич
Емилия Башакова от Елин Пелин
Ердун Салимов от Габрово
Иван Димитров от Варна
Иванка Петрова от Костинброд
Кина Кръстева от Варна
Костадин Цаков от София
Кристина Василева-Ангелова от Варна
Любомир Димитров от София
Магдалена Аронова от София
Маргарит Вутов от Русе
Миглена Минчева от Свищов
Милен Кънчев от Варна
Минчо Митев от Шкорпиловци
Наталия Тодорова от Пловдив
Нели Божинова от Бургас
Нина Рибарова от Пазарджик
Пенка Кулев от Павел баня
Пенка Петрова от Русе
Петя Гелова от София
Пролетка Маринова от София
Радка Иванова от Габрово
Розалия Ганева от Русе
Савка Йорданова от София
Станка Дойчинова от Стара Загора
Стефан Кенаров от София
Тодор Богданов от Русе
Христина Николова-Евтимова от София
Ясен Тодоров от Варна
Александър Янчев от Видин
Ани Коджабашийска от София
Антон Желев от Стара Загора
Нино Боевска от София
Росица Радева от Варна
Румен Драгиевски от Искър
Снежанка Костова от Варна
Цветана Пивина от Бургас

Печеливши от първо теглене
Цветанка Никифорова от Кюстендил
Сашо Каменов от София
Йорданка Стаматова от Русе
Таня Димитрова от Бургас
Милена Богданова от Русе
Стефка Козарска от София
Пепа Георгиева от Берковица
Георги Халачев от Пловдив
Валери Збирчев от София
Надежда Мингачева-Капитанска от Петрич
Михаела Димитрова от Градница
Костадин Едрев от София
Виолета Димитрова от Варна
Минка Христова от Минерални бани
Огнян Петков от Плевен
Яна Монева от Ямбол
Цветан Генчев от Видин
Мариана Димитрова от Пловив
Нина Дуракова от Пирдоп
Веселин Шопов от Габрово
Ваньо Узунов от София
Павлина Миткова от Ловеч
Атанаска Стоева от Пловдив
Анелия Тодорова от Пловдив
Марияна Димитрова от Горна Оряховица
Красимира Кирилова от Русе
Амалия Сиракова от Пловдив
Астрид Кинев от Велики Преслав
Милка Везева от София
Елеонора Накова от Кюстендил
Росица Приставова от Русе
Мартин Бранков от София
Марина Тодорова от Варна
Йорданка Лазарова от Златица
Мария Нечева от Русе
Добрин Стоянов от Дупница
Таня Илиева от Козлодуй
Ирина Евгениева от Перник
Теодора Христова от Пловдив
Мария Иванова от Елин Пелин
Елена Павлова от Батак
Даниела Петрова от София
Лушка Динкова-Старипавлова от Пловдив
Дарина Иванова от Бургас
Росица Мандалиева от София
Мирослава Василева от Бургас
Весела Славчева от София
Райна Пеева от Варна
Елена Барова-Каноникина от Бургас
Петьо Гайдаров от Русе