Данните за филиала се зареждат.

Данните ти се зареждат.
Твоят Kaufland

Последно избирани филиали
kaufland.bg/recepti

Палачинки BB-9E

До 30 минути
Начинаещи
Ако сканирате QR кода, рецептата ще се отвори на Вашия смартфон или таблет. А само с един клик всички съставки могат да станат част от списъка Ви за пазаруване.

Продукти (2 порции)

1 банан
2 яйца
1 /2 ч.л. бакпулвер
200 г овесени трици
боровинки за декорация

Приготвяне

    1

В средно голям тиган се загрява малко олио. С помощта на миксер, до получаването на гладка смес, се разбъркват яйцата, бананът, бакпулверът и триците.

    2

Готовото тесто се разпределя на малки порции, които се изпържват в тигана.

    3

Палачинките се гарнират с боровинки и се сервират.


Уважаеми клиенти,

Благодарим Ви за загрижеността и гражданската позиция в процеса по обозначаване на стойността на предлаганите от нас продукти в лева и евро. Към момента магазините ни преминават през тестова фаза, в рамките на която всяка обратна връзка е ценна и ще бъде взета предвид.

При желание да се свържете с нас, моля оставете своя коментар по темата за двойното обозначаване в магазините ни, на pr@kaufland.bg.

Междувременно на разположение са нашите информационни и комуникационни материали на място във всеки филиал.

Вашият Kaufland екип